Sayfa 120/123 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 953 - 960 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Kitapsızlar böyle bir günde gün boyu + 5 kapanışta eksi 2 yuzde 7 bastılar aşağı. Zaten pazar değişikliği de yapmıyorlar. Katıksız...

SM-A346E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Res Tantum Valet Quantum Vendi Potest

2. Wink

Alıntı Originally Posted by BME Fund Yazıyı Oku
    Kitapsızlar böyle bir günde gün boyu + 5 kapanışta eksi 2 yuzde 7 bastılar aşağı. Zaten pazar değişikliği de yapmıyorlar. Katıksız...

Karanlık odada sat 18:00 18:04 arası alış emri gönderdim fakat fiyatı yüksek yazmışım ... Adi pislikler bir lot satışla 17,20 de tutmayı becerdiler, nasıl becerdilerse ... Bunları şikayet etmek gerek ... Yarın için Alış emri yazmayı düşünüyorsanız 17,94 ve üzerine yazın ... Ben iki aracı kurumdan 17,70 le 17,93 arasına bütün kademelere 31 er lot alış emri gönderdim ...

3. Emirleri görüyorlar asıl yüksek montanli akus veya satış emirlerinizi eşleşme nin son dk verin 9.54 de 12.54 13.54 gibi. Onun dışında her gün düzenli tavana 2_3 adet emir gönderiyorum. Ama iyi niyetli degilller. Bu hisse poip de kalıyorsa küçük olsun bizim olsun diyen yk yüzündendir. Geçmişe yönelik sicil gazetesini okudum zibille ortak sayısı ile kurulmuş ve sadece kurucu ortaklara değer veren bi yapı var

4. Bist30 gibi baskiladilar.. endeks yukselisinden faydalanamadik.. çok ortakli olduğundan pazar değişikliğine yanasmayacaklar belli oldu..üst pazara ciksa oyuncakları elinden alinir.. artik bizde onlar gibi bekleyeceğiz.. bir kapanış resmi göndereyim küfür yerine ulaşsın.
    Screenshot_20230517_182350_Matriks%20Mobile%20IQ.jpg

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ayes calisiyor..fiyata yansimasada çalıştığını görmek güzel ytd..20230522_211309.jpg

SM-A715F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Hisseler yüzde 30_40 gitti bu hala sürünüyor

7. Bir mal ucuzca alınır bedavaysa kapılır ayes artık bedavanın bedavası YTD.

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Bir mal ucuzca alınır bedavaysa kapılır ayes artık bedavanın bedavası YTD.
    eski hissem gerçektende bedava bu fiyatları haketmiyor ülkede tam bir insaat dalgası varken fiyata bak ama bunların patronları adam olmaz o sene genel kurula gitttigimde kararı vermiştim üstünden 3 sene geçti hala üst pazara geçmediler...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 120/123 İlkİlk ... 2070110118119120121122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •