Sayfa 37/123 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 289 - 296 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

aylık takas

3. arkadaşlar boş verin alırlar satarlar iner çıkar lakin gerçekler değişmez ..AYES ayarında şirketler 200 tl.lerde geziyor....bizim borsamız bi garip,,,,günü zamanı gelince hepsi ederini bulur lakin biz orda olurmuyuz onu bilmem...meselede bu...yatırım tavsiyesi değildir....ben uzman değilim....şahsi fikrimdir...

4. Sağolun sayın cefaks

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    arkadaşlar boş verin alırlar satarlar iner çıkar lakin gerçekler değişmez ..AYES ayarında şirketler 200 tl.lerde geziyor....bizim borsamız bi garip,,,,günü zamanı gelince hepsi ederini bulur lakin biz orda olurmuyuz onu bilmem...meselede bu...yatırım tavsiyesi değildir....ben uzman değilim....şahsi fikrimdir...
    Keşke onun ayarında olsalar kar ihracaat beklenti anlamında yanında geçemezler ama bi gerçekte çok şiştiler birilerinin canını kötü yakabilirler...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    Keşke onun ayarında olsalar kar ihracaat beklenti anlamında yanında geçemezler ama bi gerçekte çok şiştiler birilerinin canını kötü yakabilirler...
    aynen gerçekten ayesin yanından geçemezler hakkıyla giden kağıtların yanında METUR DA var....ucuz ve iyi yönetiliyor....bir patlama bekliyorum şirketten...ytd..şahsi fikrimdir...

7. Ben vedalaştım byeee

8.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    sayın cefaks size zahmet yonganın haftalık ve aylık takasınıda paylaşabilirmisiniz acaba?

Sayfa 37/123 İlkİlk ... 2735363738394787 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •