Special Days Image
Sayfa 45/123 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 353 - 360 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. iki gündür hem işlem haçmi hemde fiyat olarak iyi gidiyoruz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    iki gündür hem işlem haçmi hemde fiyat olarak iyi gidiyoruz...
    Sayın Metehan bunlar KANAL İSTANBULUN ayak sesleri ve ayrıca hissemiz üzerinde büyük miktarda bedelsiz mevcudiyeti oluşmaya başladı kaldıki şirketimiz 10 yıldır sermaye artırımı yapmıyor kasa nakit dolu 75 milyon kayıtlı sermaye tavanı bulunuyor şu an 100/500 bedelsiz veriyorum dese şaşırmam....YTD.kendi görüşümüdür...

3. 9.60 da yazdım 12.46 ile tavan uzun vadeceilere selam olsun sağlık sebebiyle borsadan ayrılıyorum belki bir daha hissenette yazamaya bilir Allah'a emanet olun

VIA_G4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

4.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    9.60 da yazdım 12.46 ile tavan uzun vadeceilere selam olsun sağlık sebebiyle borsadan ayrılıyorum belki bir daha hissenette yazamaya bilir Allah'a emanet olun

Sağlıkcakla kalın inşallah toparlar dönersiniz tekrar...

5.  Alıntı Originally Posted by kahramanbey Yazıyı Oku
    9.60 da yazdım 12.46 ile tavan uzun vadeceilere selam olsun sağlık sebebiyle borsadan ayrılıyorum belki bir daha hissenette yazamaya bilir Allah'a emanet olun

Geçmiş olsun,ALLAH şifa versin.

6. Sabah sabah 43,000 işlem haçmi ilk kez görüyorum hayret ...

7. iki ileri bir geri mehter takımı gibiyiz ama yola devam...

8. Sirketimiz, ozellikle.bu sene artan cirosu ve artan karı ile gelecegi satin almaya başladi. 2 sene tutmayi dusunuyorum, fiyat olarak inanilmaz yerlere gidecegine inaniyorum.

2020/6 aylik.ciro 213.000.000 tl iken, sonraki 3 ayda 167.000.000 tl.ciro daha yaparak, 9 aylikta toplam 380.000.000 tl ciroya yukselmiş, karını da 2020/3.ceyrekte, 2020/2. Ceyrege oranla neredeyse %100 arttirmiş.

Bu verilere gore 2020 sonu.ve 2021.yillinda cok iyi ciro ve kar beklentim canliligini korumakta. Uzun vade beklemeyi sonuna kadar hakeden bir hisse Ayes.

Piyasa degeri suanda yukaridaki verilere ve gelecekte yapabileceklerine bakarsak cok cok uygun.

Sayfa 45/123 İlkİlk ... 3543444546475595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •