Sayfa 38/123 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 297 - 304 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    Ben vedalaştım byeee
    hayırlısı olsun ne diyelim bence erken vedalaştın...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

2. Çok güzel haçimler oluyor bu gunlerde diger piyasa öncesi hisselerine nal toplatırız ...

3. sen bu pazarı haketmiyorsun tek diyeceğim budur yıldızların yıldızlar pazarını hakediyorsun nokta .....YTD.

Ayes

Artık eşleşmeleri göremiyoruz hayırlısı olsun bol şans

5. BAKALAIM BU Hafta şu satış baskısı biter artık...

6. yine hisse satış haberi geldi 1 yıldır ortaklar satıyor geriye dönüp baktığımda bunu gördüm.demek sokaktaki herkesi ortak almış bunlar şirketi kurarken yazıklar olsun şirkete ortak kişi sayısını nereden görebiliyoruz bu gidişle 100/100e kadar açılacak heralde halka YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    yine hisse satış haberi geldi 1 yıldır ortaklar satıyor geriye dönüp baktığımda bunu gördüm.demek sokaktaki herkesi ortak almış bunlar şirketi kurarken yazıklar olsun şirkete ortak kişi sayısını nereden görebiliyoruz bu gidişle 100/100e kadar açılacak heralde halka YTD.
    paşam bırak satsınlar...satsınlar ki daha çok alan olsun.....nerde kalmış böyle şirket insan malının kıymetini bilmeli bilmesse çok ağlarlar arkasından....BU AYES ÇOK KONUŞULUR AZICIK SABIR....LAZIM BENCE....ama ben sabırsızım bu gerçekleri değiştirmez...yatırım tavsiyesi değildir...uzmana danışın.....ytd....

8. Vaybe trendcilik oynuyor. İnşallah trenciliğe dönmez iş.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 38/123 İlkİlk ... 2836373839404888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •