Special Days Image
Sayfa 76/123 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 601 - 608 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by ERDEMİR Yazıyı Oku
    sayın atakan5234 öncelikle bu şeffaf ve cesurca paylaşımınızı takdir ettim..bazılarımız alacağız,bazılarımız satacağız,bazılarımız realize yapacağız.bu borsanın doğasında var.fakat siz ayes'te pek al sat yapmazdınız.hedefiniz yüksek diye biliyordum.herşeyin hayırlısı.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.
    Evet, ayes halen cok cok ucuz fakat bana acil para lazim oldu diyelim, o nedenle hazir kardayken ve bana lazim olan para kadar ederken ( bistin ani düşüşleri korkusu da tetikledi) biraz mecburi nakite döndüm. Yarin sabah bir miktar yine giriş yapiyorum. İnanin başka hisse almaya elim varmiyor, ayes şuan piyasa degeri 300.mio tl, bana gôre 1,5-2 milyar piyasa degeri olsa bile halen gideri olur, alicisi çıkar. Piyasasa daha yeni yeni bu hissenin varligindan haberdar olmaya başladi, ben yaklasik 2 sene once almaya baslamistim. Cok sukur guzel karlar aldik. Ve alacagiz da insallah. Tum hissedarlara bol bereketli kazançlar dilerim.

2.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Evet, ayes halen cok cok ucuz fakat bana acil para lazim oldu diyelim, o nedenle hazir kardayken ve bana lazim olan para kadar ederken ( bistin ani düşüşleri korkusu da tetikledi) biraz mecburi nakite döndüm. Yarin sabah bir miktar yine giriş yapiyorum. İnanin başka hisse almaya elim varmiyor, ayes şuan piyasa degeri 300.mio tl, bana gôre 1,5-2 milyar piyasa degeri olsa bile halen gideri olur, alicisi çıkar. Piyasasa daha yeni yeni bu hissenin varligindan haberdar olmaya başladi, ben yaklasik 2 sene once almaya baslamistim. Cok sukur guzel karlar aldik. Ve alacagiz da insallah. Tum hissedarlara bol bereketli kazançlar dilerim.
    sayın Atakan5234 sağolun.poip'te işlem yapma yetkim yoktu.o nedenle sumaş'ı mart 2020'de 7 tl'den, ayesi mart 2020'de 2 tl'den çok almak ıstememe rağmen maalesef alamamıştım.pandemiden dolayı bankaya gitmeye açıkçası korkmuştum.sonra cesaretimi toplayıp bankaya gidip, sözleşmeyi imzalayıp poip'te işlem yapma yetkisini alınca ayes'i küçük bir yatırımcı olarak fiyata açıkçası bakmadan biriktirmeye başladım.yani 6 aylık ayes biriktiricisiyim.elim başka hisse almaya varmıyor sözü malesef benim içinde geçerli.hayırlısı.herşey nasip kısmet.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

3. Güzel vites artırdı gerçekten bakalım dinlenmeye ne zaman gececek...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. AYES Takasını yapıştırabilecek bir arkadaş var mı?

5. 40 BİN LOT ALIŞ SATIŞ OLMUŞ İYİ KARŞILANIYOR SATIŞLAR ..Bide kazayla bi olumlu kap yada iyi bilanço gönderince ne olucak bakalım...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Ayes

Uzun zaman aradan sonra bugün yeniden aranıza katıldım inş iyi olsun

7. Ayes 6 ayda bir bilanço açıkladığından mart ayında sadece vergi dairesine yapacağı bildirimi göreceğiz, buradaki rakamlar önümüzdeki bilançonun ne şekilde olacağı hakkında bize bilgi verecektir. Tahminim 3 aylık hasılatımız 250 milyon civarı olacaktır diye umut ediyorum.. Bu çeyrekte İhracat yoğun çalıştığı için kar marjlarında yükseliş olması muhtemel, bu nedenle 10 milyon lira civarı kar açıklarsa şaşırmam.. 2021 yılı yıldızlarından birinin ayes olacagını daha önceki paylaşımlarımda belirtmiştim. Sözlerimin boş olmadığını Nisan ayını %60 pirimle kapatarak bizlere gösterdi.2021 yılının muhteşem olacağı aşikardır, bu nedenle düşüşlerde alım fırsatlarını kaçırmayacağım.. Burada yolumuz inşallah uzun olacak.. Bütün ortaklara hayırlı kazançlar..

8.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Uzun zaman aradan sonra bugün yeniden aranıza katıldım inş iyi olsun
    sayın lokasyon hoş geldiniz.hayırlı olsun.

Sayfa 76/123 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •