Sayfa 27/123 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 209 - 216 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Ne yaptınız sayın yönetim. Beklentilerimin üzerinde 4.2 milyon kar. Hem de ilk 6 ay. Yılın geri kalanını düşünemiyorum

2.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Ne yaptınız sayın yönetim. Beklentilerimin üzerinde 4.2 milyon kar. Hem de ilk 6 ay. Yılın geri kalanını düşünemiyorum
    şimdi işte iyice süper oldu......ne gereksiz kağıtlar 10 kat 20 kat gitti.....neyin eksik dostum fazlan var.....yatırım tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Ne yaptınız sayın yönetim. Beklentilerimin üzerinde 4.2 milyon kar. Hem de ilk 6 ay. Yılın geri kalanını düşünemiyorum
    bu sektörde en iyi karını arttıran çelik şirketi oldu......çookk ucuzladı hemde çokk ...haydi ayes? ytd.

4. Bakın spek direkt tavan bile açmıyor. 5,36 açıyor. Satışa mal yazılsın diye bekliyor. Ancak 36 bin küsür işlemle tavan oluyor.

5. Sayın Egecballh1, öncelikle Ege'ye selam. Şova devam mı? Şirketle ilgili gördüğüm güçlü yönler şunlar: 2. Çeyrekte bir fabrikası (1 hazirandı sanırım ) kapalı olmasına rağmen güçlü kar rakamı açıklaması. Temmuz ağustos dönemi konut satışlarında pozitif gelişmeler yaşanması. Forumda sessizlik. Düşük piyasa işlem oranı. Ybtaş ile karşılaştırın. Kaydileştirilmesi istenen pay oranı da çok küçük. Ybtaş da bu anlamda daha fazla haber akışı varken Ayes te akış çok az ve yavaş. Bu saatten sonra mal bulunabilir mi? Göreceğiz.

6.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Sayın Egecballh1, öncelikle Ege'ye selam. Şova devam mı? Şirketle ilgili gördüğüm güçlü yönler şunlar: 2. Çeyrekte bir fabrikası (1 hazirandı sanırım ) kapalı olmasına rağmen güçlü kar rakamı açıklaması. Temmuz ağustos dönemi konut satışlarında pozitif gelişmeler yaşanması. Forumda sessizlik. Düşük piyasa işlem oranı. Ybtaş ile karşılaştırın. Kaydileştirilmesi istenen pay oranı da çok küçük. Ybtaş da bu anlamda daha fazla haber akışı varken Ayes te akış çok az ve yavaş. Bu saatten sonra mal bulunabilir mi? Göreceğiz.
    Aynen abim kesinlikle öyle şuan bu hissenin olması gereken değeri biste göre kıyaslarsak 3 lü rakamlar artık tren kalktı en az 50 tllere kadar kimseye mal vermez ..şahsi fikrimdir......borsanın en temiz kağıdı üstelik temmettü verecekmiş .bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim sayın ninja kardeşim selamlar saygılar....yatırım tavsiyesi değildir....

7. Bu hisse her sene mayıs ayında 5 kuruş temettü verir. Son yıllara bakın göreceksiniz. Fakat bu sene pandemi nedeniyle genel kurul yapılamadığı için temettü kararı kesinleştirilememişti. Fakat yıl içerisinde başka bir tarihte kesinleştirileceği ve dağıtım yapılacağı duyurulmuştu. Bunla da ilgili yakın zamanda bir forum paylaşımım oldu. Yönetim kurulu harikalar yaratmaya devam ediyor. 13 eylülde dağıtım tarihi açıklanacak. Avantajı şu 5 kuruştan kesinti yapılmıyor. Direkt hesaba geçiyor. Benim için bu küçük meblağ neden önemli. Çünkü gelen parayla hisse sayımı arttıracağım da ondan.

8. Bu karar ayrıca temettü yatırımcılarını hisse ye çeker. Sadece temettü için yatırım yapan bir grup yatırımcı var. Ayrıca kar artınca temettü artar. Hadi şimdiden yazayım. Seneye en az 10 kuruş bekliyorum. Ciro artışını gören birtek ben miyim. 233 milyon. Aynı eğilim devam ederse yıl sonu 450-470 milyon. Hay Maşallah. Bu şirket tam bir bluechip olma yolunda. Fakat yeni girişleri korkutmak için de spek oyun kurabilir dikkat. %10 luk marj gün içinde yeni girişlere %20 zarar yazdırabilir. Tavandan alırsınız taban kapatır. Yapmışlığı vardır. Grafiğine bakınız. Yeni girecekler bu riski değerlendirmeli.

Sayfa 27/123 İlkİlk ... 1725262728293777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •