Sayfa 29/123 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 225 - 232 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

aylık takas

3. Teşekkürler sayın cefaks

4. Acaba 2 tarih arasındaki 74 bin lotluk fark ne amlama geliyor? Çünkü satılan adet bu miktar kadar alınandan fazla!!

Ayes

Bir miktar alarak aranıza katıldım bu kağıt biraz değişik fakat ortak satışı işlem gören tipe dönüşüm denmiş diyorum acaba bu tarz bi satış bu tahta için biraz fazla gibi acaba bu pazardan cıkmak için olabilirmi diye sizce mantıksızmı sizin düşünceleriniz neler

6.  Alıntı Originally Posted by lokasyon Yazıyı Oku
    Bir miktar alarak aranıza katıldım bu kağıt biraz değişik fakat ortak satışı işlem gören tipe dönüşüm denmiş diyorum acaba bu tarz bi satış bu tahta için biraz fazla gibi acaba bu pazardan cıkmak için olabilirmi diye sizce mantıksızmı sizin düşünceleriniz neler
    kağıtta a1 kapital tacirler gedik deniz varsa o kağıtlar hep süper seviyelere gelmiştir.....ve bu adamlar artıda...bu kağıt neden bu pazarda anapazardaki 100 lerce hisseye her yönden 1000 çeker...garip bir borsamız var....borsada kazanmak için en önemli kriter erken keşfetmektir hisseyi.....ben keşfettim sizi bilmem...asla yatırım tavsiyesi değildir.....

7. yazmicam yazmicam diyorum artık ama yeter bugünden itibaren anlık eşleşme fotolarını alıp spk ya şikayet etmek için kaydetmeye başladım hisseyi dönsöz gibi oynatanlar ortaya çıksında görelim bakalım cezanında kralını kesiyor artık spk sabahtan beri tabana çekip tavana çekip kafasına göre hisseyi oynatan şarlatan çıksın ortayada bizde görelim spk de kessin şöyle 3-5 milyon cezada bizde işimize bakalım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    yazmicam yazmicam diyorum artık ama yeter bugünden itibaren anlık eşleşme fotolarını alıp spk ya şikayet etmek için kaydetmeye başladım hisseyi dönsöz gibi oynatanlar ortaya çıksında görelim bakalım cezanında kralını kesiyor artık spk sabahtan beri tabana çekip tavana çekip kafasına göre hisseyi oynatan şarlatan çıksın ortayada bizde görelim spk de kessin şöyle 3-5 milyon cezada bizde işimize bakalım!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
    aynen dostum yap bencede....

Sayfa 29/123 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •