Sayfa 100/123 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 793 - 800 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Merak ettiğim yönetim kar payının izahını ortaklara nasıl açıklayacak acaba sadaka gibi alın 0,15 kuruş size çok bile derse 300 kişi illa bir ses çıkaracaktır YÖNETİMDE SÖZ SAHİBİ OLMAYAN ORTAKLARA SESLENİYORUM HAKKINIZI ARAYIN 40 YILDIR BU ŞİRKETE ORTAKSINIZ HAKKINIZI ARAYIN !!!!!!!!!!!!!!bu hisseyi biri yada birileri ucuza beleşe toplama derdinde!!!!!!!!!!!!!! başka izahı yok

2. Belki de pahalı bu hisse nereden bilebilriz

3.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    Merak ettiğim yönetim kar payının izahını ortaklara nasıl açıklayacak acaba sadaka gibi alın 0,15 kuruş size çok bile derse 300 kişi illa bir ses çıkaracaktır YÖNETİMDE SÖZ SAHİBİ OLMAYAN ORTAKLARA SESLENİYORUM HAKKINIZI ARAYIN 40 YILDIR BU ŞİRKETE ORTAKSINIZ HAKKINIZI ARAYIN !!!!!!!!!!!!!!bu hisseyi biri yada birileri ucuza beleşe toplama derdinde!!!!!!!!!!!!!! başka izahı yok
    üst pazara geçiş yapmazsak işimiz zor oda ne zaman olur dersen olme essegim ölme hikayesi gibi oluruz...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Geçen sene seçilen yönetim tamamen basiretsiz insanların toplandığı kişilerdir!!her ay bedavadan bir iş yapmadan 10bin tl maaş alan kişilerdir!! bu şirketin şirket olmasındaki en büyük payı genel müdür Halil beydir ne yaparsa Halil bey yapacaktır gerisi fasa fiso Halil beyin arkasındayız inşAllah genel kurulda bu yönetime fırsat vermeden gerekli işlemleri yapacaktır yönetime kaldıysa bu şirket yandık demektir! bu yönetim şirketin sahibi değildir !!! ellerinde belki benim kadar hisseleri yok gelmişler yönetime girmişler!! şirketin sahibi biziz sosyal medyada toplantıya katılım çağrıları duymaktayım inşAllah gerekli topluluk sağlanırsa bende genel kurula katılmayı düşünüyorum .YTD.

5. Sizce 2 sene sonra kaclara gelebilir?

6.  Alıntı Originally Posted by matdmr Yazıyı Oku
    Sizce 2 sene sonra kaclara gelebilir?
    bunu kimse bilemez 31 aralık 2021 kapanışı hissenin 26.00 dı endeks 1500 küsürdü şu an endeks 2500e yaklaştı hala 20küsürlerde sürünüyor bu pazardan çıkmadıktan sonra kaldıkı bu yönetimle çok zor işimiz biraz zor gibi gözüküyor tek umut Halil Bey o ne zaman dillendirirse üst pazar işini ancak o zaman çıkabilir düşüncesindeyim YTD.

7. genel kurula katılıcak arkadaşlar var ise döviz cinsinden borçların akibetinide sorarlarsa çok iyi olur malum oldukça fazla kur zararı yazıyoruz.

8. Dingil ne kastı kağıdı be daha çok kasma ortadan çatlarsın dayı buradan satacak kimse yok hala anlamadınmı dingilll

Sayfa 100/123 İlkİlk ... 50909899100101102110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •