Sayfa 20/123 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 153 - 160 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

takas dökümü

2. Hisseye emir sadece telefondanmı veriliyor

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Teşekkürler sayın cefaks

4.  Alıntı Originally Posted by ninja Yazıyı Oku
    Yön kurulu kararını inceleme dim. Bu nedenle yorum yapamayacağım. Fakat gerek hissedarların genel kurula katılım oranlarının azlığı, gerekse de payların kaydileşmesine yönelik haber akışının azlığı kafamda bir bölüm payın mevcudiyeti hakkında ciddi sorulara neden oluyor. Bir kıyas yapalım. Ybtaş ayes ile aynı pazarda olmasına rağmen daha fazla kaydileşme haberine konu olmaktadır. Bu duruma kim cevap verebilir. Eğer hissedarların bir bölümü şirkete başvurduysa kısmen şirket, ve veya spk cevap verebilir. Genel kurulla ilgili başka bir tespitim ise, katılım tutanağında katılımcıların hisse oranları gibi temel bilgilerin kapatılmış olması. Bu çok alışılmış bir durum değil.
    Bu mesajımdan sonra küçük de olsa (toplamda yaklaşık 4 bin adet) 2 tane kaydileşme haberi düştü. bizi mi bekliyorsunuz be mübarekler.

https://twitter.com/hasan_yavuzturk/...780496384?s=20

5. AYES ayarında 2 adet fabrikayı sıfırdan kurmak istesen, acaba ne kadara patlar?

şuan AYES'in piyasa değeri herşeyiyle beraber 60.000.000 tl. ,,, çok çok ucuz halen. daha yolumuz çok uzun.

6. Ayes, yıllık 400 milyon civarı ciro yapıyor. Böyle bir şirket için 200 milyon TL piyasa değeri bana göre çok normal. Y.T.D.

7. bu seneden itibaren afrika ihracatlarıyla yıllık 400 milyon tl yi rahatlıkla geçebileceğine oynuyorum. ihracatı önceki yıllarda zaytıftı, artık çok güçlenecek. beklentim yüksek.

8. Bir tavan serisi de senin yapmaman için hicbir neden yok bebegim.

Sayfa 20/123 İlkİlk ... 1018192021223070120 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •