Sayfa 39/123 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 305 - 312 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. çar çöp adamlarla şirket kurulursa çar çöp adamlar ilk adımda böyle şirketi satar giderler!!!balatmı ayesmi dedim ilk bunu alırken binlerce kez pişmanım yanlış hisseye yatırım yapmışım...YTD.

2. Arkadaşlar sabır diliyorum.
    Satışyemek keyifsiz, lakinlar bilanço iyi gelirse hepsi unutulacaktır. Dolayısıyla bize kişt diyenleri tınmayalım.... hissemize sahip çıkalım...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. 10000 lot 7000 girdim onuda ve.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 7000 fiyattan 10000 girdim 1800 gelmis.

Bu kağıdın tahtası saçma sapan bi tahta ne yaptığı belli değil yukarı yapınca aşırı satış baskısı var alışa yazılan miktarla satış arasında neredeyse misliyle fazladan satış yazıyorlar eşleşmede görünmediğinden ne oldugu belli değil zararla kaldım keşke bu kağıda girmeseydim lanet olsun moralim bozuk

6. Bu pazardaki en iyi hise sensin gitmiyende sensin balat bscim uzrtas.v.s zarardaki hiseler gitti seni ziratdaki mallar biterse öyle gidecek baskı yapan zirat benim tahminim 7000 ve altından alıcıyım.y.t.degil

7.  Alıntı Originally Posted by gobek Yazıyı Oku
    Bu pazardaki en iyi hise sensin gitmiyende sensin balat bscim uzrtas.v.s zarardaki hiseler gitti seni ziratdaki mallar biterse öyle gidecek baskı yapan zirat benim tahminim 7000 ve altından alıcıyım.y.t.degil

Bu hafta iş baskıları

8. 2.20 maliyetli ayes hisselerimin bir kısmı duruyor..............öyle kademelere 80k 50k 200k koyarak malı verin gitmez havası yaratıyorsun .......!!!!!!! AMA BENDE YEMEZ......HAYVAN TERLİ ANLIYACGIN.......YAP ÇANAKKALE AL..........SORUN YOK......ÇANAKKALE YAPMADAN SATMAM.......BİLGİN OLSUN YTD

Sayfa 39/123 İlkİlk ... 2937383940414989 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •