Sayfa 58/123 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 457 - 464 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. ayes, Allah belanı vermesin ayes...

Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe seni satmamaya yeminim var. titre ve kendine gel.

%100 sende portfoyum, tek hisse.

senin yönetiminin değişmeli, değiştiğini görmeliyiz.

2. Borsada senden ucuzu var mı?Ama ne kadar ugraşsanda er geç bu tren kalkacak ve sabırla o trenin içinde olmak için bekliyecegim...

3. Gayet guzel 15 kusur gelmiş beyanname de kar geçen sene 2,5 civarıydı daha ne olsun ....Artık tahtacı başıda sazı eline alsın ...ihracaat da gecen seneye göre yuzde yuz artmış....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Cok guzel kar gelmis hedef 20000 olmus.y.t.degil

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Haber borsa açıkken gelmiş,çok güzel bir kar gözüküyor..biraz bencillik olacak ama buralarda biraz daha gezinse de biraz daha alsam diye düşünüyorum.Ben bu hissede bir aksilik olmazsa uzun süre beklemeyi düşünüyorum...

6. Insanlar görmemis yarın fark edilir niraz ilave yapılabilir.y.t.degil.

7. bürüt satışlara göre kar hala çok düşük maliyetler çok fazla demekki çelik üretiminde veya düşük kar ile ihaleler kazanılıyor benim anladığım o mayıs ayında temettü gelirimiz bu sene aldığımızın 5 veya 7 katına tekabül edecek gibi hayırlı olsun tüm ortaklara benim gibi faizle işi olmayan insanların yıllarca temettü geliri için tutacağı bir hisse.YTD.

8. Sodsana 10000 kar gelmis 15000 sermay 38000 tavan ayni sermay buhisenin cok gideri var . y.t.degil.

Sayfa 58/123 İlkİlk ... 848565758596068108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •