Sayfa 68/123 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 537 - 544 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1. Benim gönlüm 30veya 40 diyor. Y.t.degil.

M2004J19C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Kaç lira olması lazım hocam
    Fiyat vermek sakıncalı...şöyle söyleyeyim...en az yılbaşına kadar buradayım Allah izin verirse...

3. Fiyat vermek sakincali degil aslinda eger günübirlik hisse al sat yapmazsan. Benim hedef 3 haneler. Bu hedefi fmizp 16 tl lerde iken de belirlemistim 200 leri gordu neredeyse. Ayes , fmizpi 2 kere cebinden cikaracak potansiyelde esasen. 100 tl ler hayal degil.

Nasıl böyle bir potansiyel var bu hissede biraz açar mısınız

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. Bugun genel kurul varmış bakalım güzel bir haber cıkarmı...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Nasıl böyle bir potansiyel var bu hissede biraz açar mısınız

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

sn.çok, sizi işbir sayfasından hatırlar gibiyim. potansiyeli siz de görmeseydiniz ayes' uğramazdınız değil mi? ben muhasebeciyim, bazı şeyler meslek sırrıdır. uluorta açıklayamam.

7. sayın ortaklar.toplantı tutanağını inceledim.kar payı net %15-(0.150tl).borsadaki yatırımcılara 18.05.2021'de hesaplara yatırılacak.eski yatırımcılar ilk yatırdıkları sermayenin değer kaybettiğini ifade etmişler.(behzat dilber).bazı tv.kanallarında ayes'i göremediklerini ifade etmişler.y.k.başkanlığına seçilen abdülkerim dündar ürün yelpazesinin genişleyeceğini ,doğru zamanı beklediklerini ifade etmiş.ben kararların oy birliğiyle alınmasını önemsiyorum.kar payının %15 çıkarılması şirketin yatırımcılara verdiği çok güzel bir mesaj.temettü miktarı küçük görünsede oran olarak çok iyi.2016:%5 ,2017:%5 ,2018:%7 ,2019:%5 , 2020:%5 ,2021:%15.şirketimiz son 6 senedir ıstikrarlı bir şekilde az olsada temettü veriyor.bana göre ayes erbosa'nın ilk dönemlerini anımsatıyor diye düşünüyorum.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

8. TEMETTÜ HABERİ ZATEN BEKLENİYORDU GÖRDÜĞÜM BAŞKA EKSTRA BİR HABER YOK AMA BU İŞLEM PATLAMASINA NE YALAN SÖYLİYİM ANLAM VEREMEDİM...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 68/123 İlkİlk ... 1858666768697078118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •