Sayfa 50/123 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 393 - 400 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

1.  Alıntı Originally Posted by sivaslı58 Yazıyı Oku
    Borsada benim kriterlere göre en ucuz şirket 120 adet alımla başladım.Her ay düzenli alacağım bunun yanından geçemeyecek hisseler 50,60 li fiyatlarda gezerken ayes in buralarda olması enteresan
    Buaksam son alimlarimi yaptim, hedefim 5.000 lota.ulaştim. 2 seneye 100 tl olsa 500.000 tl ile bir adet TOGG suv.alirim artik. Hedefim bu. Hadi ayes. Yeter oyalandigin, burada 10 tl.de tutarak toplayamazsin bu hisseleri. Ama şunu yapabilirsin, bu seviyelerde 3-6 ay tutarak bezdirerek toplayabilirsin, sanirim bunu yapacaksin. Hayirlisi artik.

2. Allah bol kazanç versin ortaklar...

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by higgsbosson Yazıyı Oku
    Allah bol kazanç versin ortaklar...

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Amin cümlemize ortağım, ayrıca çizim ler içün emeğine sağlık.

4. 2012 yılında borsaya açılan pöip te işleme açılan şirketimizin 9 yıllık tüm kap bildirimlerini tek tek okudum sadece 3 açıklama var 1.si 20 bin m2 alınan arazi 2.ise 1.5milyon euro ya alınan makina 3.bildirim ise yaklaşık 200 tane aynı bildirimden yani mkk başvuru ve hisse satışı yani demem oki bu şirkette 800 ortak varsa geriye 600 ortak kaldı buda önümüzdeki 16 sene içinde anca biter gibime geliyor hayırlısı olsun hakkımızda atalarımız bir şey der nerde çokluk orda bo...luk anlayan anladı sabır testi ile ilgisi yok bunun amaç geriye kalan 600 şirket ortağından hisselerini toplamak artık 5 yılmı sürer 10 yılmı ama tahtacı çok sabırlı 8 sene 1 ile 2 lira arasında tutmuş hisseyi isterse ömrü vefa ederse 20 yılda buralarda tutar normal şirket gibi bakamıyorum artık ayese YTD.kişisel görüşümdür.

5.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    2012 yılında borsaya açılan pöip te işleme açılan şirketimizin 9 yıllık tüm kap bildirimlerini tek tek okudum sadece 3 açıklama var 1.si 20 bin m2 alınan arazi 2.ise 1.5milyon euro ya alınan makina 3.bildirim ise yaklaşık 200 tane aynı bildirimden yani mkk başvuru ve hisse satışı yani demem oki bu şirkette 800 ortak varsa geriye 600 ortak kaldı buda önümüzdeki 16 sene içinde anca biter gibime geliyor hayırlısı olsun hakkımızda atalarımız bir şey der nerde çokluk orda bo...luk anlayan anladı sabır testi ile ilgisi yok bunun amaç geriye kalan 600 şirket ortağından hisselerini toplamak artık 5 yılmı sürer 10 yılmı ama tahtacı çok sabırlı 8 sene 1 ile 2 lira arasında tutmuş hisseyi isterse ömrü vefa ederse 20 yılda buralarda tutar normal şirket gibi bakamıyorum artık ayese YTD.kişisel görüşümdür.
    sn.webmaster, emeğinize sağlık. güzel bir bilgilendirme olmuş. tahtacı sabırlı ama şunu da iyi biliyor; artık ayes, daha geniş bir borsa yatırımcısı tarafından bilinen tanınan bir şirket oldu. özellikle 2020 yılında borsaya yeni giren yüzbinlerce yatırımcıyı da düşünürsek, daha fazla fiyatını tutabileceğine inan ihtimal vermiyorum. birkaç ay içinde , bir yatırımcı grubu, ayes hisselerini bir güzel toplarsa, yönetime de aday olma niyetine girerse o zaman kayış kopacak işte.

ayrıca, bakın izfaş 10 dönüm yer almış izmir OSB de, 2 tavan yaptı. oysa ayesin orada 20 dönüm yeri var. bakalım oraya ne yatırım yapılacak. öyle boş boş yıllarca duracak hali yok ya, çevre yolları falan bitirilmek üzere gördüğüm kadarıyla, yeri olan firmalar fabrikaları kurmayı hızlandırmış durumdalar son zamanlarda. ayes genel merkezi arayarak yada genel müdürünü arayarak bilgi alabiliriz. ben yatırımcı ilişkilerini aradım ama bilgi vermediler.

2020 yılsonu ciro beklentim 600.000.000 tl, kar beklentim ise rekor olacak ama rakam yazmayacağım şimdi. hersene katlana katlana büyümesini umuyorum ayesin, çit ve mesnet sehpası alanlarında özellikle. haliyle temettüler de hersene çoğalacaktır. uzun vade içim rahat şekilde ben bekleyeceğim. gidip en tepelerden konya, karton, egeen, mrshl vs yüzlerce hisse almaktansa şuan piyasa değeri sadece 160.000.000 tl yani yıllık hasılatının çeyreği kadar olan, henüz fiyatı hernekadar 2 tl den geliyor olsa da bence daha yolun başında olan bir AYES, diğerlerinden daha çok kazandıracaktır. ne zaman olacağını ise Allah bilir.

6.  Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    sn.webmaster, emeğinize sağlık. güzel bir bilgilendirme olmuş. tahtacı sabırlı ama şunu da iyi biliyor; artık ayes, daha geniş bir borsa yatırımcısı tarafından bilinen tanınan bir şirket oldu. özellikle 2020 yılında borsaya yeni giren yüzbinlerce yatırımcıyı da düşünürsek, daha fazla fiyatını tutabileceğine inan ihtimal vermiyorum. birkaç ay içinde , bir yatırımcı grubu, ayes hisselerini bir güzel toplarsa, yönetime de aday olma niyetine girerse o zaman kayış kopacak işte.

ayrıca, bakın izfaş 10 dönüm yer almış izmir OSB de, 2 tavan yaptı. oysa ayesin orada 20 dönüm yeri var. bakalım oraya ne yatırım yapılacak. öyle boş boş yıllarca duracak hali yok ya, çevre yolları falan bitirilmek üzere gördüğüm kadarıyla, yeri olan firmalar fabrikaları kurmayı hızlandırmış durumdalar son zamanlarda. ayes genel merkezi arayarak yada genel müdürünü arayarak bilgi alabiliriz. ben yatırımcı ilişkilerini aradım ama bilgi vermediler.

2020 yılsonu ciro beklentim 600.000.000 tl, kar beklentim ise rekor olacak ama rakam yazmayacağım şimdi. hersene katlana katlana büyümesini umuyorum ayesin, çit ve mesnet sehpası alanlarında özellikle. haliyle temettüler de hersene çoğalacaktır. uzun vade içim rahat şekilde ben bekleyeceğim. gidip en tepelerden konya, karton, egeen, mrshl vs yüzlerce hisse almaktansa şuan piyasa değeri sadece 160.000.000 tl yani yıllık hasılatının çeyreği kadar olan, henüz fiyatı hernekadar 2 tl den geliyor olsa da bence daha yolun başında olan bir AYES, diğerlerinden daha çok kazandıracaktır. ne zaman olacağını ise Allah bilir.
    düşüncelerinize katılıyorum portföyümün yarısı burada hepside benim diğer hisselerden kazandığım gitsede umurumda olmayacak bir miktar ile uzun yıllar bekleyeceğim yolum düşerse istanbula şirkete uğrayıp hisselerimin kaydını yaptırmak istiyorum kısmet diyelim artık temennim yönetim mkk kaydı ile değilde ortakların hisselerini ayes şirketinin kendi parası ile hisseleri almasıdır.YTD.

7. son olarak eklemek istediğim kanal istanbul projesi gerçekleşirse tahmini 6 yıl sürecek deniliyor 6 yıl boyunca şirketin önemli ölçüde kar edeceğini düşünüyorum buda ortaklara kar payı olarak yüksek kar payı vereceğini ümit ediyorum sabırla alakam kalmadı artık kanal istanbul ve ayes bir gün bulaşacak elbet tüm paydaşlara selam olsun sabır en güzel meyvedir tahtacı 9 yıldır sabrediyor bizde onunla 9 yıl daha sabrederiz elbet

8.  Alıntı Originally Posted by webmaster Yazıyı Oku
    son olarak eklemek istediğim kanal istanbul projesi gerçekleşirse tahmini 6 yıl sürecek deniliyor 6 yıl boyunca şirketin önemli ölçüde kar edeceğini düşünüyorum buda ortaklara kar payı olarak yüksek kar payı vereceğini ümit ediyorum sabırla alakam kalmadı artık kanal istanbul ve ayes bir gün bulaşacak elbet tüm paydaşlara selam olsun sabır en güzel meyvedir tahtacı 9 yıldır sabrediyor bizde onunla 9 yıl daha sabrederiz elbet
    Bende aynı şekilde, diğer hisselerde 1 yıl içinde kendi çapımda güzel gelirler elde ettim, kazancımın büyük bölümünü borsadan dışarı çıkardım (bir yazlık aldım) kalan son paramın yarısını ayes, yarısını diğer hisselere ayırmıştım ama bir türlü tavan serisi yakalayamadım 3 aydır şansı tutmadı. şuan artık tek hisse %100 ayes var elimde. batsa da umrumda olmaz göçse de umrumda olmaz. artık 1 haftadır hisselere bakmaktan vazgeçtim, ümidim kalmadı diğer hisselerden , açıkçası kala kala elimde bir ayes kaldı ümidim. şu hisse inanın bana bugünün borsasında 100-200 tl aralığını rahat hakedecek yapıda. ne hisseler nerelere gittiler, geri de gelmiyorlar ayes sektöründe sözü geçen bir şirket , bunun da zamanı gelecek ve ben o gün hissede olacağım herkese hayırlı kazançlar dilerim.

Sayfa 50/123 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •