Sayfa 72/123 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon
Arama sonucu : 983 madde; 569 - 576 arası.

Konu: AYES - Ayes Çelik Hasır ve Çit

Alıntı Originally Posted by albea34 Yazıyı Oku
    Ayes ortakları bu linkteki yazıyo dikkatle okuyun ve son faaliyet raporu ile karşılaştırın.. Nasıl bir şirkete ortak olduğunuzu daha iyi anlarsınız

https://emlakkulisi.com/ayes-celik-p...buyuttu/173669
    2013 yılının haberi bu hocam daha yeni bir haber var mı

2.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    2013 yılının haberi bu hocam daha yeni bir haber var mı
    Sevgili kardeşim faaliyet raporlarını okumuyorsunuz anladığım kadarı ile..

Ben de biliyorum eski oldugunu 2020 faaliyet raporunu okuyarak şirket nerden nereye geldi, kıyas yapın diye paylaştım.
    Umarım anlaşılmıştır.

Evet hocam o anlaşıldı , demek istediğim mesela şöyle bir yeni yatırım kararı mesela yeni bir ürün gibi haberi

4.  Alıntı Originally Posted by cok Yazıyı Oku
    evet hocam o anlaşıldı , demek istediğim mesela şöyle bir yeni yatırım kararı mesela yeni bir ürün gibi haberi
    faalıyet raporlarında yazıyor ya .. ne demişler 2. El makine alarak üretim hattı kurduk.. Yani talep o kadar fazla ki kapasiteyi artıtabilmek için ve bir an önce yetişssin diye makine siparişini bile beklememiş hazır olanı almışlar.. Son faaliyet raporunda yazıyor..

Mesela yassı demir gibi değinmiştim veya inşaat demiri gibi yani Ereğli ve İsdemirin ürün gamları vs

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Mesela yassı demir gibi değinmiştim veya inşaat demiri gibi yani Ereğli ve İsdemirin ürün gamları vs

sayın cok.toplantı tutanağında y.k.başkanı belirtmiş.ürün gamını genişletmek için doğru zamanı bekliyoruz demiş.bence şirket yönetimi gerçekçi ve tutarlı davranıyor.örneğin talepteki artışı değerlendirmek için 2 el makina alımı gibi.şirket küçük şirketlerin büyük şirketlere göre en büyük avantajını kullanıyor.hızlı , seri ve esnek davranış reaksiyonlarını gösteriyor.bence şirketimiz bebek şirket daha yolun başında.böyle kar yaparak,çıkan fırsatları değerlendirerek zaman içinde ürün gamını artırarak abileri erbosan,isdemir,ereğli gibi büyümesini temenni ediyorum.ihracata önem vermeleri çok önemli.şirket yönetiminin pandemi dolayısıyla müşteri karından(net%2.5 kar)fedakarlık yapması kısa vadede kar kaybı ancak uzun vadede çok kar demek.kanal istanbul önemli ancak kentsel dönüşümler de çok önemli.istanbul ve izmir kurulu 2 fabrika.marmara ve ege bölgeleri yoğun yerleşim yerleri.ben olumlu buluyorum şu ana kadar yapılanları.800 küçük ortaklı bir yapı.başarılı olursa örnek bir başarı hikayesi olacak.küçük bir yatırımcı olarak ben başarılı olacaklarına inanıyorum,o yüzden yatırım yaptım.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

Teşekkür ediyorum hocam

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku

Şirket, çelik hasır, mesnet sehpası, panel çit, soğuk çekilmiş çubuk ve soğuk çekilmiş kangal gibi hedef
    mamullerin yanında benzer ürünlerin imalat ve satışı ile inşaat demiri ve malzemesi alım – satımı ve
    inşaat taahhüt işleri yapmak konularında faaliyet göstermektedir.
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

Sayfa 72/123 İlkİlk ... 2262707172737482122 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •