Sayfa 11/95 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 758 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

güzel bir hafta olabilir..
    Büyük Çıkışlar Sancılı Olur..

Alıntı Originally Posted by intema Yazıyı Oku
    güzel bir hafta olabilir..
    hayırdır niye haberi diyorsan cuma sabah gelmiş aynı gün etkisi olmamış haftaya niye olsun ki

Kerevitaş CEO’su Şükrü Çin, geçtiğimiz yıl yakaladıkları finansal başarıyı bu yılın ilk çeyrek rakamlarına da taşıdıklarını belirterek şunları söyledi:

“Kerevitaş ile 2021 yılını başarılarla geride bıraktık ve aynı sinerjiyle 2022 yılına da güçlü bir başlangıç yaptık. Pazarın beğenisine sunduğumuz yenilikçi ürünlerimizle lider olduğumuz her kategoride ciro payımızı artırdık. 2022 yılının ilk üç ayında konsolide ciromuzu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 143 artırmayı başardık. Bu güçlü başlangıcı 2022 yılının bütününe yayarak, iç ve dış pazarlardaki güçlü pozisyonumuzu korumaya ve büyütmeye devam edeceğiz.â€

Bu finansman giderleri ile başedebilirlerse çok iyi.
    ilk çeyrek 369 kar.,,sermaye 662,,,,ayni karlılık devam etse 1500-1600 milyar kar olur,,3 kat potansiyeli olur.
    Besler ile sinerjiyi yakalarız dediler,bakalım olacak mı?
    Ben olsam Besleri birleşme yerine halka arz eder,borçları kapatırdım,,zaten %100 konsolide,,birleşmeye ne gerek var.
    Murat Ülker akıllıdır,,vardır bir bildiği.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    1,050
    Yatırım tavsiyesi değildir.

5. Kervt mi o!

Selamlar nasılız?

Uğramıyorum ne zamandır. Artık tweet Telegram vs trend biliyorsunuz.
    Güncel değerine bakıyorum da ne kadar komik bir durumda. Gören de 5 Milyor ciroyu Penguen yapıyor sanar. Hadi hesaplayın fi tarihindeki dolar değerini ve şimdikini. Seçime kadar satar mı ki şirketi? Gerçekten şaka gibi. 98 diyorum sana spek efendi. Sen bilirsin hani çok eskilerden. O zamanlar yaşayanlar şimdi toprak altında. Hey gidi günler. Nereden nereye. Derin hisseler TGD ler şimdi tweet te cirit atıyor. Hep cımbızla seçeyim kelimeleri ki sonra basuru azınca birilerinin bizi şikayet ediyor. Gerçi bu saatten sonra… 😁😁😁😁

6. https://tvc-invdn-com.investing.com/...ae9f326662.png
    KERVT aylık
    Daha yolculuk yeni başlıyor. Bu da burada dursun arada bakarız.

7. Baskıyı yapan patron mu bilmiyorum ama o baskı Bi kalkarsa sanki patlayıp gidecek gibi bir his var bende belkide yanılıyorumdur
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Baskıyı yapan patron mu bilmiyorum ama o baskı Bi kalkarsa sanki patlayıp gidecek gibi bir his var bende belkide yanılıyorumdur
    Eninde sonunda değerini anlarlar,merak etmeyin,,besler ile woltran oluşturacak.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

Sayfa 11/95 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •