Sayfa 75/95 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon
Arama sonucu : 756 madde; 593 - 600 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1. en yüksek 26 aralık 2022 de / 18 27 gördükden sonra hisse düşmeye başlamış yükselirken yatırımcı satış yapmamış ama 26 aralıkdan sonra yatırımcı satmış cıtıbank ve qnb finans hisseyi düşürerek mal almış . yatırımcı nedense düşerken hisse satıyor başka hisse alıyor aldığı hissede düşüyor hep zarar ediyor hiç değilse ilk önce sattığın hisseyi düşüklerden alıp maliyetini düşürmeye çalışsa yükselişe başlayınca zarar etmediği gibi iyide kar eder
    yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    3,488
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    13 geçmesini beklerken kapanışta 12 altına bastı, oysa Cuma günü FTSE endeksine almışlar hisseyi, böyle tuhaf bir tahta işte Barba dost.
    Valla anlaşılıyor ki sermaye yön veren (yamyam) için hiçbir rakamın, olgunun önemi yok, nereye götürürse götürsün günün sonunda cebine ne koyduğunda bakıyor. Selametle.

SM-F711B cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Eşeğe semer alınırken fikri değil ölçüsü alınırmış. Benim veya kimsenin demesiyle hisse alıp satmayınız.

3. Superfresh'lik bir hareket lazım, neye dayanarak her gün eksi kapatıyor anlamak imkansız.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. 18 gordum satmadim
    Sonra 12.57 de sattim
    Bunu sattip aldigim kagit da bu kadar dustu..
    Bu hisse de bence en dip 10

Orayi gorurse tekrar gelicez

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 11.54 görüp nasıl oldu da 11.04'e geldi, herkes kumarhanesporlu olmuş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku
    --bunlar daha düşüş görmemişler....ULKER 2012 ile 2018 yılları arasında 4.5-8.5 dolar aralığında seyretmiş... 2022 haziranda 0.83 doları görmüş...şimdi 1.75 dolar...

Sayfa 75/95 İlkİlk ... 2565737475767785 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •