Sayfa 93/94 İlkİlk ... 438391929394 SonSon
Arama sonucu : 751 madde; 737 - 744 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1. borsada sadece hisselerin tekniğine değil sahibininde temeline tekniğine bakmanız lazım burda spk denilen bir kurum olmadığı için iş şansa kalmış ben dün durumuna baktım üzüntü verici buldum yeşillik olsun diye bir miktar aldım yeşil sermayeden uzak durmak lazım düşünce ve ifade özgürlüğüne sığınarak yazıyorum yaşasın anayasamız

2. Dikkatimi çekti. Cümleten Bol Kazançlar
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

3. Son günlerde bu hisseyi telegram ve bazı sosyal mecralarda paylaşanlar arttı. Paylaşım artıkça hissede sert satışlarda arttı. Dikkatli olmakta fayda var.

Bu hisse Murat Ülker'in. Murat Ülker'in borsa camiasında ne kadar mimli olduğunu borsada yatırım yapanlar bilir. Sadece tradingview'den kervt dolar bazlı bakın grafiğine yeter.

Hisse son 4 yıldırda enflasyona karşı çöp oldu, dolara karşı çöp oldu. Hatta TL bazlıda yerinde sayıyor nerede ise.

2020 yılında Bist'in 850-900 aralığında 8.40 zirvesini gören hisse, bugün bist'in 8770 olduğu yerde sadece 11.40. (Bist 10x yaptığı yerde)

Şirket bu dönem finansal olarak düzeldi. Ama ne zaman tam düzene girse, şirket şapkadan tavşar çıkarır gibi yeni bir ya borçlanma yapıyor ya da satın alma.

Mesela 2023 Nisan ayında kasasında olan para ile aynı grup içerisinde (Yıldız Holding) Donut gıdayı 900 milyona aldı. Donut Gıda'nın son 5 yıllık bilançosunu yatırımcı ilişkilerinden istediğimizde vermediler. Bu insanda şunu düşündü. Batık şirketi Kerevitaş'a satmak.
    Kerevitaş sanki Yıldız Holding'e kredi veren bir şirket olarak göze çarpıyor.

Yani bu şirketin derdi ve sıkıntısı hiç bitmiyor. Murat Ülker linkedin'da paylaşım yapmıştı. "Gölde kerevit bitti" diye. Zaten o yazdığı yazıdan sonra 14'lerde olan kerevitaş 7'lere kadar düştü.

2020 yılında bu hisseyi alacağınıza bu şirketin Besler yağını alsaydınız, şu an 5x lik enflasyona karşı paranız korunurdu (Kazanmayı geçtim).

Bir şirketin hissesini yatırım yaparken, patronunu araştırın. Ona göre karar verin.

4. Bu topiğin şenlenmesi yakındır.

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

5. cümleten günaydın, keyifler nasıl eğleniyormuyuz...........

6. cümleten günaydın, fragman dan sonra film başlayacak. iyi seyirler.

7. Şu bitik piyasada dim dik ayakta maşallah.

8.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    cümleten günaydın, keyifler nasıl eğleniyormuyuz...........
    5700 endekste 18× lirayı gördük. Buranın süslenmesi için 40-50 lazım o kabiliyet de bu menderburda yok

SM-A515F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Karakterinizi değil,
    Paranızı kaybedin.

Sayfa 93/94 İlkİlk ... 438391929394 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •