Sayfa 4/95 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon
Arama sonucu : 756 madde; 25 - 32 arası.

Konu: KERVT - Kerevitaş Gıda

1. Yeter artık şu milletin cebinden elinizi çekin artık kan emiciler

2.  Alıntı Originally Posted by tolga bayraktar Yazıyı Oku
    Yeter artık şu milletin cebinden elinizi çekin artık kan emiciler
    buranın en büyük kan emicisi siyonist murat ülkerin ta kendisi bütün şirketlerinin ana ortak hakimi yıldız holding kerevitaşıa bağlı şirketlerin ortaklık yapısına kap tan bakın esas para getirmesi gereken besler gıdanın yani yıllık yağ üretim kapasitesi 380 bin ton olan marsa yağın aslan payı yıldız holdinge aktarılıyor oradan ingiltereye aktarılıyor oradanda israile aktarılıyor bu siyonist kılıklı şahıs dönüp ürünlerimizde domuz yağı yoktur diye müslüman mahallesinde salyangoz satıyor erbakan hocanın deyimiyle ah benim sakallı hüsnüm ah dönen dolapları bir bilsen ben şahsen 4,09 dan almıştım 4,22 den verdim kalanlara bol kazançlar nedir bu ya eski parayla 6 aylıkta 2 katrilyon ciro yap 42milyon kâr açıkla 9 aylıkta 3 katrilyon ciro yap 77 milyon âr açıkla sonrada mustafa koçun ölümünde kefenin cebi yok diye tvit at sen mustafa koçun kılı olamazsın be kılı bir koç holding ve şirketlerinin verdiği temettülere bak birde kendine bak siyonistlerin para babası filistinlilere atılan bombaların finansörü hadi ordan...

3. tahtaci,ne zamana kadar bekleyeceğiz,sabır taşı olduk...

4. ne uyuzmuşsun la be,yürü artık yürü,manda oğlu manda.....

5. 6-8 ay canımızı çıkardılar,pestil ettiler resmen,bir gün yeşil yüzü göstermediler.iki haftada 4,20 lerden 5.27 ye yükseltdiler...düşüşleri fırsat bilip ortalamamızı 5,20 e düşürdüğümüz bir anda,hareketlerine başladı.başladı ama teknikcilerin grafiklerine göre 4,7-80 mertebesinden satıp,güya 4,45-50 mertebesine gelince geri alacaktık.maalesef tahtacı bize çok fena gol attı.arkasından bakakaldık.daha öncede yazmıştım bunun tahtacısı hiçbir hissede yoktur.ama benim ve çok k.y.cının ahını aldı.haram zıkkım olsun.

Sayfa 4/95 İlkİlk ... 234561454 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •