Sayfa 111/430 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 881 - 888 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Yl ve doktora yapın ..iyi geliyor..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yüksek lisansım zaten var ama doktora yapmak, ikinci bir yabancı dil öğrenmek, ki ona bu yıl başlayacağım, ve kitap yazmak gibi hedeflerim var emeklilik dönemim için.
    Kitap yazma çok önemli, kitap yazmanın %90 ı zaten kitap okumaktan geçiyor. Yıllar sürecek bir faaliyet olabilir.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,391
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Yüksek lisansım zaten var ama doktora yapmak, ikinci bir yabancı dil öğrenmek, ki ona bu yıl başlayacağım, ve kitap yazmak gibi hedeflerim var emeklilik dönemim için.
    Kitap yazma çok önemli, kitap yazmanın %90 ı zaten kitap okumaktan geçiyor. Yıllar sürecek bir faaliyet olabilir.
    Valla hayatın çok olumlu yönde değişir bence...

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. EYT yi işallah çıkarırlar. 50 yaş üstü iş bulmakta zor zorlanıyor. Acil bir durum haline geldi bence. Ben de benzer durumdayım.

4. Aralık 2002'de en düşük işçi emeklisi aylığı 257 lirayken, aynı dönemde asgari ücret 184 lira imiş. Asgari ücretin yaklaşık %40 fazlasıymış. Şimdi ise taban artırılarak 3500 oldu. Yıllar içinde emekli maaşı açıklanan enflasyon ile artırılarak eriyor gözüken.
    Temettü emekliliği yapmak şart bir şekilde...

Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Aralık 2002'de en düşük işçi emeklisi aylığı 257 lirayken, aynı dönemde asgari ücret 184 lira imiş. Asgari ücretin yaklaşık %40 fazlasıymış. Şimdi ise taban artırılarak 3500 oldu. Yıllar içinde emekli maaşı açıklanan enflasyon ile artırılarak eriyor gözüken.
    Temettü emekliliği yapmak şart bir şekilde...

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben Heyet raporumu henüz alamadım, Doktorun biri tanıları sisteme eksik girmiş , sonra seminere gitmiş, yerine bakan ****** tanıyı kim koymuşsa onu bul sisteme işlet dedi durdu ,Devlette hizmetin sürekliği konusunu gündeme getirdim o zaman adam tatilden dönene kadar bekle beni ilgilendirmez bla bla ....Ülkede bazıları Doktor dövüyor , o adamların psikolojisini şimdi anladım; yarın Heyete girecektim iş yattı böyle sisteminde şansında mk.....

Elimde 3 farklı hastanenin aynı tanısını içeren rapor var a.q doktoru bu gün git yarın gel diyor....

Not: psiko nun bahsettiği muameleciler yarım günde işi hallediyorlar , ben 1 haftada işi halledemedim Gelde iyi niyetli ol .....
    İşimi halledip 2 aşamaya geçtim...Top maliyede vergi indirimini onayladı mı 3 aşama SGK ..EYT beklemekten canımız çıktı ...İnşallah bu ay Maliyeden onay gelir de dilekçeyi veririm...

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ben Heyet raporumu henüz alamadım, Doktorun biri tanıları sisteme eksik girmiş , sonra seminere gitmiş, yerine bakan ****** tanıyı kim koymuşsa onu bul sisteme işlet dedi durdu ,Devlette hizmetin sürekliği konusunu gündeme getirdim o zaman adam tatilden dönene kadar bekle beni ilgilendirmez bla bla ....Ülkede bazıları Doktor dövüyor , o adamların psikolojisini şimdi anladım; yarın Heyete girecektim iş yattı böyle sisteminde şansında mk.....

Elimde 3 farklı hastanenin aynı tanısını içeren rapor var a.q doktoru bu gün git yarın gel diyor....

Not: psiko nun bahsettiği muameleciler yarım günde işi hallediyorlar , ben 1 haftada işi halledemedim Gelde iyi niyetli ol .....
    bu muamelecilerin tam olarak isi nedir?

8. https://www.youtube.com/watch?v=ACyJ3LsZG8w

5 : 31 dakika söylediğine göre Almanya'da 21 milyon emekli varmış, Türkiye'de 9.5 milyon emekli varmış. Bir de öyle bir söylüyorlar ki sanki Türkiye herkesi emekli ediyor gibi.

Sayfa 111/430 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •