Sayfa 119/430 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 945 - 952 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    SGK ya yük olarak hastane olarak GSS sistemine para ödeyen EYT li ve kayıtdışı çalışan mavi yakalıları da unutmamak lazım .

250 TL tüm Aile yararlanıyor galiba
    250 TL nedir?

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    SGK ya yük olarak hastane olarak GSS sistemine para ödeyen EYT li ve kayıtdışı çalışan mavi yakalıları da unutmamak lazım .

250 TL tüm Aile yararlanıyor galiba
    Evet, ayrıca onu bile ödemeyip af çıkıyor sürekli. Yapılan yüzlerce oy amaçlı ve ülkeyi batıracak popülist hamle varken EYT yi çıkartmayarak ülke ekonomisinin kurtarılacağı sanılıyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Evet, ayrıca onu bile ödemeyip af çıkıyor sürekli. Yapılan yüzlerce oy amaçlı ve ülkeyi batıracak popülist hamle varken EYT yi çıkartmayarak ülke ekonomisinin kurtarılacağı sanılıyor.
    250 TL nedir? Neyin parasi bu GSS mi?

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Seçme yakın EYT lilerin oyu ile iktidar olma olasılığı var ise yasa çıkar...Yok anketler kötü veya iyi ise bu yasa çıkmaz...

Şimdi sadece milletin gazını alıyorlar.....

4447 nolu yasayı çıktığı tarihten ileri işletmeleri EYT lilerden oy almak için tek seçenek ...Yasa çıksa da benim gibi 4 yılı gitmiş bir adam oy verir mi!!!!
    Benim evrak Bakanlıktan onay almış ; Yarın elden teslim alıp SGK yolunu tutacağım...2 yıldır EYT çıkar mı acaba deyip beklemekten de gına gelmişti...Neyse inşallah bu ay Emeklilik dilekçesini vereceğim inş....

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim evrak Bakanlıktan onay almış ; Yarın elden teslim alıp SGK yolunu tutacağım...2 yıldır EYT çıkar mı acaba deyip beklemekten de gına gelmişti...Neyse inşallah bu ay Emeklilik dilekçesini vereceğim inş....
    hayırlı uğurlu olsun.
    benimde ( eyt siz) 5 ay kaldı. eyt çıkarsa belki daha önce emekli oluruz inş

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    hayırlı uğurlu olsun.
    benimde ( eyt siz) 5 ay kaldı. eyt çıkarsa belki daha önce emekli oluruz inş
    Çok teşekkür ederim...

Bakalım inş o emekli parasını yemek nasip olur diyelim....

25 yil 2023te dolacak yani siz hic beklemeden sak diye emekli olma arzusundasiniz...
    Ben 2014ten beri bekliyorum dostum sekiz yil oldu daha 6 ay daha bekleyecegim..

Saygilarimla

Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba 1997 ssk grişim var 7600 günde ödenmiş sigortam var yaşım 43 99 öncesi grişim olduğu için çıkacak yasa benide kapsıyor mu? bir kaç tasarı hazırlanmış akşam dinledim 25 yıl ve 7500 gün şartı aranırsa ben emekli olabilirmiyim ?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Bunu ne zaman yapmali, emekli basvurusu yapmaya yakin mi yoksa simdiden mi

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    https://www.turkiye.gov.tr/sosyal-gu...irme-basvurusu

e-devlet üzerinden hizmet birleştirme işlemini ücretsiz yapabilirsiniz ve bir hafta da sonuçlanıyor
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 119/430 İlkİlk ... 1969109117118119120121129169219 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •