Sayfa 145/430 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Sanmiyorum bu dediginiz hic bir zaman dillendirilmedi oysa zor degil, ben cok yayin izledim dinledim okudum ama bu hic gecmedi saygilarimla

Alıntı Originally Posted by tcspirit Yazıyı Oku
    Bu cümle yanlış anlaşılıyor.

Son 2520 gün içinde 1261 günlük prim nereye ödendiyse oradan emekli olunuyor.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

2.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Sanmiyorum bu dediginiz hic bir zaman dillendirilmedi oysa zor degil, ben cok yayin izledim dinledim okudum ama bu hic gecmedi saygilarimla
    Bende eskiden öyle biliyordum ancak değilmiş. Genede emeklilik işlemi yapacaklar sorsunlar.

https://www.ozgidais.org.tr/makale/1...iligi-belirler

3. 8 Eylül 1999 yılından önce 17 yaşında SGK girişi yapılmış biri, bu tarihte henüz 18 yaşını henüz doldurmamış olması durumunda EYT kapsamına girmiyor mu?
    18 Yaş kısıtı mı var birde.

Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    8 Eylül 1999 yılından önce 17 yaşında SGK girişi yapılmış biri, bu tarihte henüz 18 yaşını henüz doldurmamış olması durumunda EYT kapsamına girmiyor mu?
    Staj değilse sayıyorlar diye biliyorum ...

5.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    8 Eylül 1999 yılından önce 17 yaşında SGK girişi yapılmış biri, bu tarihte henüz 18 yaşını henüz doldurmamış olması durumunda EYT kapsamına girmiyor mu?
    Başlangıç sayılıyor ama prim sayısı ve hizmet süresinde dikkate alınmıyor diye biliyorum

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Kandirildim Yazıyı Oku
    kanun çıktığında 08.09.1999 öncesi şartlara dönüleceğinden 18 yaş altındakiler de EYT'li olacak.

Daha önce yazılmıştır belki, kaçırmış olabilirim. 98 ve öncesi SSK girişli olup, halihazırda memur olarak çalışanlar için nasıl bir uygulama yapılacağı hususunda bilgisi olan var mı?

"Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Başlangıç sayılıyor ama prim sayısı ve hizmet süresinde dikkate alınmıyor diye biliyorum

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sn exxcalibur dediğiniz gibi başlangıç dikkate alınıyor ama prim gün sayıları dikkate alınmıyormuş.
    Teşekkürler

Sayfa 145/430 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •