Sayfa 268/430 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Sanirim ilk bankayi biz ne yazarsak yazalim sevgili SGK bunu ziraat bankasina geciyor biz orada ilk parayi aldiktan sonra istedigimiz bankaya gidip promosyon anlasmamizi yapip ordan cekelim paralari...
    Benim aylık bağlandı bankam ziraat olarak yazıyordu.bende e devletten değiştirdim Denizbank olarak guncelledim .ne olacak ilk maaşım ziraata mi yatacak .?? Hiç sanmiyorum...

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Benim aylık bağlandı bankam ziraat olarak yazıyordu.bende e devletten değiştirdim Denizbank olarak guncelledim .ne olacak ilk maaşım ziraata mi yatacak .?? Hiç sanmiyorum...
    2022 deki maaş taşıma süreçlerinde maaş taşınması, dosyanın taşınan bankaya gitmesi 20 gün - 1 ay sürüyordu yaklaşık,
    Bu koşullarda ne kadar sürede SGK yeni(seçtiğiniz) bankaya gönderir dosyayı muamma.
    O nedenle Nisan'da maaş yatma gibi bir durum olursa... Muhtemelen Ziraat'ten alırsınız ilk maaşı.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

3.  Alıntı Originally Posted by KısaVade Yazıyı Oku
    2022 deki maaş taşıma süreçlerinde maaş taşınması, dosyanın taşınan bankaya gitmesi 20 gün - 1 ay sürüyordu yaklaşık,
    Bu koşullarda ne kadar sürede SGK yeni(seçtiğiniz) bankaya gönderir dosyayı muamma.
    O nedenle Nisan'da maaş yatma gibi bir durum olursa... Muhtemelen Ziraat'ten alırsınız ilk maaşı.
    27 Nisan'da yatacak ilk maaş .16mart 1 ay sürse 17 Nisan gibi. Aslında konu şu idi ilk maasin e devlette yazan bankaya yatma zorunluluğu var mı

4.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    27 Nisan'da yatacak ilk maaş .16mart 1 ay sürse 17 Nisan gibi. Aslında konu şu idi ilk maasin e devlette yazan bankaya yatma zorunluluğu var mı
    Mesele zorunluluk değil. Öyle bir zorunluluk yok. SGK tarafında tahsis no, banka bilgisi vb. işlendikten sonra ilgili bankaya bilgileriniz gönderiliyor, banka hesabınızı oluşturuyor vb... Genelde de bu işler zaman aldığından ilk maaş e-devlette yazana bankaya yatıyor.
    https://twitter.com/teknikcioblomov
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

5. Ankara'da olupta dys evrak takip sistemine baktığında bir güncelleme hareket gören var mı?

Ben 3 martta başvurdum. Halen tek satır "Gelen evrak beklemede" yazıyor.

6.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Ankara'da olupta dys evrak takip sistemine baktığında bir güncelleme hareket gören var mı?

Ben 3 martta başvurdum. Halen tek satır "Gelen evrak beklemede" yazıyor.
    Selam
    Ankara değil ama İstanbul. 4 Mart’tan beri bekliyoruz

10.03.2023 tarihinden beri beklemedeyiz , kocaeli - gebze selamlar. Sgk yi aradım telefon ile yoğunluk var deyip geçiştirdiler .
    Syg.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    AKP Lİ EYT LİLER İÇİN VİP SERVİSİ KURULDU...

https://twitter.com/tezelali/status/1636384649919475714
    Nedense hiç şaşırmadım.
    Burada yazdıklarım kendi kişisel görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 268/430 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •