Sayfa 427/430 İlkİlk ... 327377417425426427428429 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

TAK parti iktidara geldiğinde 2002 senesinde en düşük kök maaş/asgari ücret = 1.31 di...Şimdi hesaplayalımmı en düşük kök maaşı...

https://tr.euronews.com/2023/12/18/e...dar-dusmemisti

2. beste devlet katkısı katılım katkı e.y. fonlarında değerlendiriliyormuş. tüm hevesim kaçtı. fonun %50si hazine tl tahvili. en azından eurobond falan olsa yine de mantıklı bir yatırım olacaktı benim için. hayal kırıklığı oldu.
    pardon. yanlış başlık.
    Son düzenleme : makulyatirimci; 06-03-2024 saat: 07:30.
    her yerden demettü kazandırır mı?
    29.01.2024:brisa 900m$ , ttrak 2500m$ ,ons 2050usd ^^ ilk checkup: 29.07.2026

3. Selamlar
    Malum enflasyon nedeniyle emekli maasi alanlarin promosyonlari da guncellendi.

Aranizda maasini aldigi bankayi degistirmeden promosyon yenilemesi yapan var mi?

Mevcut donem promosyonundan kalan donem icin bir kesinti oluyor ama o kesintiyi direk vadesiz hesaptan mi yapiyorlar yoksa yatacak olan promosyondan mi kesiyorlar kestiremiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selamlar

Aranizda maasini aldigi bankayi degistirmeden promosyon yenilemesi yapan var mi?

Mevcut donem promosyonundan kalan donem icin bir kesinti oluyor ama o kesintiyi direk vadesiz hesaptan mi yapiyorlar yoksa yatacak olan promosyondan mi kesiyorlar kestiremiyorum.
    Ben isbnk yaptım,mobilden ,2 gün sonra farkı yattı,sistem kendisi halletti,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

5.  Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selamlar

Ben yaptım. Akbanktaydım. Şubeye gittim güncelledim.
    1. Şubeye kesin gidilmesi lazım. Cep ten vs olmuyor...
    2. Öncelikle sizden eski promosyondan kalan tutarı istiyorlar... Yani önce parayı tamamen ödemeniz lazım. Hesabınızda para olması lazım.. Bunu yapınca işlemi tamamlayıp yeni tutarı hesabınıza geçiyorlar...

Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selamlar

Bankayı yazmadığından bende ziraati örnek vereyim internetten talep ediyorsun tamamını yatırıp hakettiğin kısmı kesiyorlar. Yapı kredide şubeye gitmen girekiyor işbankasında internetten başvuru yapıyorsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selamlar

Ben dün mobil şubeden bankayı değiştirmeden promosyonu güncelledim bugün promosyon yatmış ve kesintiyi de yatırdıkları promosyondan kesmişler

16.96 Since 27 Aralık 2023

8. Deniz bank 9000 tl. verdi geçen sene 7.ayda. Aylık yaklaşık 250 tl. ye denk geliyor. Şimdi 6700 tl yatır blokeyi kaldıralım diyorlar. Ondan sonra mobilden istediğim bankaya taşıyabilirmişim. Akbank düşünüyorum. 10000+2500 5 fatura ödeme talimatı...

Sayfa 427/430 İlkİlk ... 327377417425426427428429 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •