Sayfa 195/430 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    99 ekim sonrasi sigortalilar.
    Fazla dert etmeyin.
    Hic belli olmaz, belki bu secim, bilemedin bir sonraki secim sizede mujde gelir.
    Mart nisan anketleri cok onemli. 😀

Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selam,
    Isbankasi 7500TL emekli maasi promosyonu veriyor. Musteri temsilcisi mesaj atti sagolsun.
    Sagda solda sorusturan var mi? Baska bankalar ne alemde?
    Şu an en iyi oran bu...

3. Büyük kurumsal şirketlerde EYT den emekli olacak beyaz yakalılarla çalışmama kararı alan şirketler var. Şu anda kadar 2 büyük holding firmasının bu şekilde çalışanlarına duyuru yaptığını duydum.

Bakalım bu EYT meselesi işi iş gücü piyasasına nasıl yansıyacak.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir.

4. Henüz resmi olarak emekli olmadığı için açıklanan %30 zamdan EYT'liler yararlanamayacak, artış sadece %17 olacak. EYT'lilere saydıranlar sevinebilir.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

Kıdem tazminatını da 20bin tlyi geçmeyecek şekilde ayarladılar.

6.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Henüz resmi olarak emekli olmadığı için açıklanan %30 zamdan EYT'liler yararlanamayacak, artış sadece %17 olacak. EYT'lilere saydıranlar sevinebilir.
    .
    Bir yerden alınan bilgi mi kişisel yorum mu sn boymatlı?
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

7.  Alıntı Originally Posted by gselman Yazıyı Oku
    .
    Bir yerden alınan bilgi mi kişisel yorum mu sn boymatlı?
    Güvendiğim, sosyal güvenlik uzmanı Özgür Erdursun öyle diyor. Benim mantığım almıyor ama emeklilik maaşı hesaplama sistemine göre öyleymiş.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Güvendiğim, sosyal güvenlik uzmanı Özgür Erdursun öyle diyor. Benim mantığım almıyor ama emeklilik maaşı hesaplama sistemine göre öyleymiş.
    Bu nedenle bekleme şansı olanlar, emeklilik başvurusunu temmuz dan sonra yaparlarsa daha avantajlı olabilir..uzman değilim, mantık yürütüyorum..1000 tl ödeyip cevabı alınabilir özgür bey den
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 195/430 İlkİlk ... 95145185193194195196197205245295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •