Sayfa 319/430 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hizmet birleştirmesi yapmadan emekli olan var mı SSK Bağkur? Yada sorun yaşayan oldu mu?
    Hizmet cetvelinde benim ki gibi 4 a-b-c hepsi görünüyorsa sorun olmuyor...Bende tarım sigortası hariç hepsi vardı...Geçen yıl emekli oldum 2 haftada iş bitmişti...

2.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hizmet birleştirmesi yapmadan emekli olan var mı SSK Bağkur? Yada sorun yaşayan oldu mu?
    Hizmet birleştirmesi mecburi. 1 gün dahi Bağkur veya SGK olsa birleştiriyorlar.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Merhaba size bi sorum olacaktı, siz SSK -Bağkur birleşmesi yapmışmıydınız bende aynı durumdayım da onun için sordum. Ben yapmadım bi sorun olur mu?
    Selam benim durumum biraz farklı,ben ssklı çalışırken şahıs şirketi kurdum,o dönem ssk ödemeye devam ettim,muhasebecim bağkura yazı yazarak bağkur ödemelerini dondurmuştu,yani bağkurdan ödeme gelmedi,firmayı kapattıktan sonra bi 60 gün civarı bağkurum vardı,sgkya gittim isterseniz silelim dediler,ssk gün fazlam olduğu için sildirmiştim.E-devlette bağkur girişim var ama çıkışla aynı gün ve borç 0 görünüyor.Geçtiğimiz cuma da ümraniye bağkura yazışmayı sormaya gittiğimde de ordaki memur bağkurunuz yok,aynı dönem ssk ödemişsiniz,bu şekilde sgkya göndereceğiz dedi.

4. Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim

Ben eyt oncesinde talep ettim bana ekranda gelen yazi da subenize gidin dediler subeye gittim dedim bole bisi vardi ekrana baktilar sorun yok dediler ama 90gune 3gun kala hala bisi yok emekli isi uzuyo da uzuyo tobe yarabbim....

Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6.  Alıntı Originally Posted by Emre1976 Yazıyı Oku
    Bende 6 yıl bagkur ödedim, birleştirme yapmadım,SSK kendisi otomatik olarak birleştirmiş, martta başvuru 6apipta
    Hala bekleyenler muhakkak SSK gitsin sorsun.
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

7.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Bende 6 yıl bagkur ödedim, birleştirme yapmadım,SSK kendisi otomatik olarak birleştirmiş, martta başvuru 6apipta
    Hala bekleyenler muhakkak SSK gitsin sorsun.
    Siz emekli olabildiniz mi?

8.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Ben eyt oncesinde talep ettim bana ekranda gelen yazi da subenize gidin dediler subeye gittim dedim bole bisi vardi ekrana baktilar sorun yok dediler ama 90gune 3gun kala hala bisi yok emekli isi uzuyo da uzuyo tobe yarabbim....
    Teşekkür ederim Servet bey

Sayfa 319/430 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •