Sayfa 328/430 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,617 - 2,624 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 1 Nisan aylık bağlanma tarihi,geçtiğimiz hafta işlemler bitti.Yatan net ödeme 19399 tl.Bu rakamın açılımı nedir? Tahsis son no 2. Aylığım taban aylık.
    22 günlük haziran, 30 Mayıs, 30 Nisan yaklaşık 70-72 günlük maaş 19399 yapıyor olabilir. Pazartesi Salı temmuz maaşı yatmalı.

2.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    22 günlük haziran, 30 Mayıs, 30 Nisan yaklaşık 70-72 günlük maaş 19399 yapıyor olabilir. Pazartesi Salı temmuz maaşı yatmalı.
    Tşkler maaşlar ön ödemeli mi yatıyor bir ay sonrası mı yatıyor bu ay? Bir de sizin hesaba ramazan bayramı ikramiyesi dahil midir

3.  Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Tşkler maaşlar ön ödemeli mi yatıyor bir ay sonrası mı yatıyor bu ay? Bir de sizin hesaba ramazan bayramı ikramiyesi dahil midir
    Bende bir kaç gün önce aldım. Pazartesi 70 günlük toplu para geldi, İşbank havuzdan çektik. E devlet 2 gün sonra bir maaş daha var dedi, cuma da onu İşbank havuzdan çektik. Şimdi sgk havuza değil banka hesabına doğrudan yatıracak sanırım 22 temmuza ağustos maaşı yatacak. Evet maaşlar önden ödeniyor. Sgk direk kendisi yatırdığında ikramiye geliyor, ikramiye sorması da banka promosyonu geliyor. İşbank bana 10 bin promosyon söyledi henüz direk yatırma olmadığı için ikramiye ve promosyon ödenmedi.

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Bende bir kaç gün önce aldım. Pazartesi 70 günlük toplu para geldi, İşbank havuzdan çektik. E devlet 2 gün sonra bir maaş daha var dedi, cuma da onu İşbank havuzdan çektik. Şimdi sgk havuza değil banka hesabına doğrudan yatıracak sanırım 22 temmuza ağustos maaşı yatacak. Evet maaşlar önden ödeniyor. Sgk direk kendisi yatırdığında ikramiye geliyor, ikramiye sorması da banka promosyonu geliyor. İşbank bana 10 bin promosyon söyledi henüz direk yatırma olmadığı için ikramiye ve promosyon ödenmedi.
    Haziran 20 si gibi alınan temmuz maaşı mıdır Haziran maaşı mıdır? günlük ödemede toplu para gözüktü Cuma çektim ona Haziran maaşı dahil mi hariç mi anlayamadım. E devletten bir maaş daha olduğunu nerden gördünüz?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    sgk emeklilik mevzuatını bilen kişiye, bir yakınımın emekliliği adına sorum olacak....
    özelden mesaj atabilirmisiniz....

6. Maaşlar ön ödemeli yatıyor.
     Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Evet nasilsa secimi almislar niye gunluk 250tl gul gibi maas varken bir de daha yuksege cekelim diceklerdir daha secime cok var beklesinler yil sonu 9 yapariz da olabilir haklisiniz

Alıntı Originally Posted by exxcalibur Yazıyı Oku
    Hedef ve olması gereken o ama ben hiç ihtimal vermiyorum.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Benle ayni dostum taban 7500tl maasiniz....
    Benim cuma gunu temmuz yatti pazartesi de cekilebilir oldu simdi MT ye soledim hesaba alcak parayi
    kalan iki bayram ikramiye ile banka promosyonlar
    sonrasi da ayda bi emekli maasi heyecani kalmadi diceksin sende

Alıntı Originally Posted by ey_b Yazıyı Oku
    Arkadaşlar 1 Nisan aylık bağlanma tarihi,geçtiğimiz hafta işlemler bitti.Yatan net ödeme 19399 tl.Bu rakamın açılımı nedir? Tahsis son no 2. Aylığım taban aylık.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 328/430 İlkİlk ... 228278318326327328329330338378428 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •