Sayfa 316/430 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. SGK yanında Bağkuru da olanların yazıları yazılmış Bağkura. Cevap gelmesi bekleniyormuş. Bağkur çok yoğunmuş.

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. 9 mart da basvurdum..
    Kimi random yapiliyor diyor
    Kimi illerdeki ilcelerdeki basvuru yogunluguna gore diyor..
    Hala bekliyoruz enf olmasa 1 sene de bekleriz ama alamadigimiz her dakika gol atiyor recep bize

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 3 Mart başvuru, bekliyoruz hala, 1999 öncesi +c olduğu için yazılar yazılmış falan. Öyle gözüküyor..

4.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    75 gündür eyt bekliyoruz ama çıkmadı. AŞ fabrika müdürlüğü yönetim kurul üyesi imza yetkim var. Ara sıra bakarım bu hep önüme düşer içten içe şüphelenirdim. Bu hafta gidip sorayım.
    Anonim şirketlerde yönetim kurulu üyesi olan şirket ortakları zorunlu bağkur kapsamındadır.

Şirket ortağı olmayan yönetim kurulu üyesiyseniz, zorunlu sigorta kapsamında değilsiniz.

5. 9 mart ta basvurduk. Bizde SGK ve Bagkur birde staj ve dogum borclanmasi da var. Belkide karisik oldugu icin isler uzadi

6.  Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Anonim şirketlerde yönetim kurulu üyesi olan şirket ortakları zorunlu bağkur kapsamındadır.

Şirket ortağı olmayan yönetim kurulu üyesiyseniz, zorunlu sigorta kapsamında değilsiniz.
    Fabrika müdürlüğü imza yetkisi verildi. O sırada eyt müracatı oldu ve ertesi gün sigorta emekli şartlarına göre yapıldı. Bağkur hiç olmadı. Bu imza yetkisi ortaklık değil. Sorumluluk için fabrika müdürlüğü kapsamında verildi.

iki kere gittim bolca 170e yazdim
    illa kagit ile bilgi verilecek diyorlar....

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    yerinde dürtmek lazım sanki.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Yok kardes sadece 200 gun civarinda bir istege bagli bagkur yapmistim
    napayim is bulamadim cepten odedim 8-9ay

Alıntı Originally Posted by sanbeg Yazıyı Oku
    Ltd/a.ş. sirket ortaklığı ya da yk üyeliği olmuş muydu ?

Yatırım Tavsiyesi Değildir, en doğru karar herkesin kendi şartlarına göre kendi vereceği karardır.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 316/430 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •