Sayfa 357/430 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,849 - 2,856 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by ninel_dlv Yazıyı Oku
    Bana 107 gün günlük ödeme yattı. Onu çekince çektiğim bankaya hesap açılıp bir süre sonra 4000 bayram ikramiyesi olduğunu düşündüğüm para yattı. 18 Temmuz da da maaş yattı. Maaş yatınca 1.25 e bölüp hesaplamayı çıkarttım 107 gün oluğunu falan. Sizin Haziran niye diğerlerinden farklı?
    Selam
    Onu hatırlamıyorum açıkçası ama sgk maaş robotunda gözüken rakamlar onlar. Belki başvuru sonrası ince ayar vs yaptılarsa onun sonucudur.

2. Ben SGK ya baktım 450 gün gözüküyor emekli samdığı. Burada yazılı olanlar doğruysa başvurmak gerekir. Neyse bakarız emekli olunca artık.

Ancak vatandaş hak ediyorsa bunu devlet bilir, ver işte vatandaşa hakkını.

Ne söylesen az, ne söylesen boş bu devleti yönetenlere.

3. Selam
    Bugun daha once eksik oldugunu belirttigim aylik maasin odeme listesine alindigini farkettim.
    Fakat hala 21 Temmuz'da almis olmam gereken maas mi yoksa gelecege donuk 21 Agustos maasi mi net degil.
    Sabrede sabrede dervis olduk...... (noktali yeri lafin akisina gore tamamlayin, dudaklarinizdan o 2 kelime ya da kisaltmasi dokulecek )

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    % 25 zammı kime yaptılar ? 7500 alan gene 7500 alıyor ... 10 bin alana mı % 25 zam yapıldı
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    % 25 zammı kime yaptılar ? 7500 alan gene 7500 alıyor ... 10 bin alana mı % 25 zam yapıldı
    Aslında tüm emeklilere yaptılar ama maalesef kök emekli maaşı 6000,01 ve üzeri olanlar bu zammın en azından bir kısmını banka hesaplarında görebildiler.

8. '' Bakın burası çok önemli

En Düşük Emekli Maaşı değil,
    En Düşük Yaşlılık aylığı
    7. 500TL'dir.

2008 de sadece ABO değişmedi.
    Kanun "emekli aylığı asgari ücretin altında olamaz" derken, asgari ücretin altında emekli aylığı olamazı kaldırmak için Yaşlılık aylığı adı altında işleyiş de kanun değiştirildi.

Sonuç en düşük 4.384 TL den başlayan kök maaşla üzeri hazinece karşılanan http://7.500.TL yaşlılık aylığına mahkumiyet. ''

https://twitter.com/gonulborann/stat...93189320585216
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 357/430 İlkİlk ... 257307347355356357358359367407 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •