Sayfa 392/430 İlkİlk ... 292342382390391392393394402 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    7500 TL aliyordum simdi 9730+389 TL olmus

Sizde durum nasil?
    sende her türlü profil mevcut g.t ahmet.

bi gün sgkdan emeklilik bekliyor, bir gün emekli ama en düşükten bir gün çalışıyor.

Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku

bi gün sgkdan emeklilik bekliyor, bir gün emekli ama en düşükten bir gün çalışıyor.
    birde abd de yaşayan profili var. sgk dan emekli maaşı alıyor ve abd de yaşıyor
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

3.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Karistirdin herhalde birader. Bence iyi oku yazanlari ve yazilanlari. O adamla ayni kefeye konmak rahatsiz etti beni.

Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Karistirdin herhalde birader. Bence iyi oku yazanlari ve yazilanlari. O adamla ayni kefeye konmak rahatsiz etti beni.
    yok ben seni demedim bu bisikletçi abd de yaşıyormuş gibi mesajlar da atmıştı. Vobelit de 15905 nolu gönderiye bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

5.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    yok ben seni demedim bu bisikletçi abd de yaşıyormuş gibi mesajlar da atmıştı. Vobelit de 15905 nolu gönderiye bakarsan ne demek istediğimi anlarsın.
    Selam
    Tamam hocam. Eleman bende bloklu. O yüzden görmüyorum yazdıklarını. Vobelit dediğiniz yeri de takip etmiyorum. Sıkıntı yok.
    Samimi cevabınız için teşekkürler ��

6.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku

emekliligi bekleyen hanim

7.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    6 ay amerika 6 ay izmir

benim gibi cok var

8. bu arada sgk ile sorun yasayip araci tutan varmi?

12 hazirandan beri bekliyoruz sorunsuz bir emeklilik isi ama kimse yardimci olmuyor
    edevletten bakiyoruz beklemede

bu isi hizlandiracak bir araci falan kim vardir Izmirde?

Sayfa 392/430 İlkİlk ... 292342382390391392393394402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •