Sayfa 407/430 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,249 - 3,256 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    60.000 civarı galiba en yüksek sgk lı emekli aylığı
    emekli sandığı emeklisinde bu rakam biraz daha yüksek olabilir
    99 öncesi günler sigorta tavanı düşük olduğu için çok etkili olmuyor. Gün sayısı, tümüyle tavandan yatıp yatmadığı gibi başka faktörler de var.

SGK lı olup son %50 zam sonrası 50 bin üzerinde maaşı olan bizaat tanıdığım arkadaşlarım var..60 bin alan da olabilir gözüküyor. Aslında ev-araba gibi dertleri olmayan yüksek maaş alan emekli, çok sıkıntı yaşamadan durumu idare eder.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Bugün 60 bin alan, en düşük maaşın 6 katını alıyor. 5 sene sonra sizce bu fark kalır mı yoksa azalır mı?

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Bugün 60 bin alan, en düşük maaşın 6 katını alıyor. 5 sene sonra sizce bu fark kalır mı yoksa azalır mı?

aslında fark daah yüksek..10 bin tavanı olmazsa, 6 bin alan bile olurdu...yani fark 10 kat gibi füşünülebilir...max primi 12-13 bin gün ödeyen adam min alandan 10 kat fazla alması gayet normal..ne kadar ekmek o kadar köfte.

mart taki seçimler sonrası 4 yıl seçim yok...seçim rüşveti de yok doğal olarak...son seçime kadar düşük maaş alanlar çok inler bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

4.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    aslında fark daah yüksek..10 bin tavanı olmazsa, 6 bin alan bile olurdu...yani fark 10 kat gibi füşünülebilir...max primi 12-13 bin gün ödeyen adam min alandan 10 kat fazla alması gayet normal..ne kadar ekmek o kadar köfte.

mart taki seçimler sonrası 4 yıl seçim yok...seçim rüşveti de yok doğal olarak...son seçime kadar düşük maaş alanlar çok inler bence.
    Bu konuda bahse girebilirim. Seçim olmasa da fatk normal olan 10 katlara çıkmasını geçtim, fark azalacaktır. Çünkü vasatlıkta eşitlenmek yönetim anşayışımız haline geldi.

5. 1 yıl gününden etken emekli olan biri olarak artık seçimlerde oyun sığınmacıları gönderene. Ülkenin her alanında, emekli maaşı dahil, yaşanan sorunların kaynağı sığınmacılardır.

Nerede o yoğurdun bolluğu, 50 bin 60 bin gayme emekli maaşı, belki g.tünü yırtan 1-2 kişi 40 bin emekli maaş sınırına varmıştır, ama imkansız denecek kadar zor o maaşı almak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. google a en yüksek sgk maaşı ne kadar yazınca 39 çıkıyor galiba...çıkan her şeyi mutlak doğru gibi görmemek lazım...hatalı yazılmıştır, hatta kasten hatalı yazılıyordur vs

Hatta, %1 45-50 bin alıyordur. adamlar %99 u baz aldık diyebilir, %1 lik kısmı ihmal ediyordur vsvs

son %50 zam ile 45-50 bin arası alan arkadaşlarım var diyorum...google a güveneceğinize bana güvenin..gerçi siz bilirsiniz, istediğinize inanın.

8. Kendi aldığım maaşı da yapıştırırım da...hem twitter da, hem burada beni şahsen tanıyan vardır...şu kadar emekli maaşı alıyorum diye buraya yapıştırmak doğru olmaz.

Sayfa 407/430 İlkİlk ... 307357397405406407408409417 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •