Sayfa 429/430 İlkİlk ... 329379419427428429430 SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 3,425 - 3,432 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Valla hocam reklama girecek ama son 11 senedir tek cari bankam,oda iş, sanirjm Bozkurt dayıda işte,

Gerçekten bana göre mobilde lider konumda sektörde..ama bankaya gittinmi esir ediyor insanı
    Selam
    Ben de işbankası müşterisiyim. 22 yıl bitecek Temmuz’da

Not: Bu arada yeni promosyon yattı bi 10dk önce. Kral hareket

2.  Alıntı Originally Posted by callandor Yazıyı Oku
    Selamlar
    Malum enflasyon nedeniyle emekli maasi alanlarin promosyonlari da guncellendi.

Aranizda maasini aldigi bankayi degistirmeden promosyon yenilemesi yapan var mi?

Mevcut donem promosyonundan kalan donem icin bir kesinti oluyor ama o kesintiyi direk vadesiz hesaptan mi yapiyorlar yoksa yatacak olan promosyondan mi kesiyorlar kestiremiyorum.
    YKB'den internet bankacılığı ile güncelledim. 6 ay olmuştu promosyon alalı, yeni promosyonun yarısını kesiyolar. güzel oldu.

3. Mısırlı emekliler paraları yetmediği için Altın alamıyorlarmış, ancak Gümüş alabiliyorlarmış. Biz de durumlar nasıl?

Egypt: 'Silver is the new gold' as citizens try to protect savings

https://www.middleeastmonitor.com/20...otect-savings/

4.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Mısırlı emekliler paraları yetmediği için Altın alamıyorlarmış, ancak Gümüş alabiliyorlarmış. Biz de durumlar nasıl?

Egypt: 'Silver is the new gold' as citizens try to protect savings

https://www.middleeastmonitor.com/20...otect-savings/
    Altın taşıyanlarda genel bir hastalık bu, inanılmaz yere gidecek, dünyada altın kalmayacak. Bunu her yere yazalım. Mısırda emekliler bile alamıyor. 😆😆 yahu Türkiye de emekli ekmek alamıyor, dalga mı geçiyorsunuz. Neyise 2400 dolar ons sınır hattı, düzeltme 2100 dolar sonra faize göre belki 2025 de tekrar 2400 görür.

5. Sn. KIZILDAĞ,

Kızıldağ olduğunuzu hep inkar ettiniz ama açık vermişsiniz

Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku
    Altın taşıyanlarda genel bir hastalık bu, inanılmaz yere gidecek, dünyada altın kalmayacak. Bunu her yere yazalım. Mısırda emekliler bile alamıyor. 😆😆 yahu Türkiye de emekli ekmek alamıyor, dalga mı geçiyorsunuz. Neyise 2400 dolar ons sınır hattı, düzeltme 2100 dolar sonra faize göre belki 2025 de tekrar 2400 görür.

6.  Alıntı Originally Posted by CAKIR24 Yazıyı Oku

Mısırdaki emekliler satın ala ala Gümüşü 4 ayda 22$ dan 30$ a getirdiler. %40 prim yaptırmışlar sadece 4 ayda. Emeklilerin gücünü küçümsemeyin lütfen.

7. Ben'de emekliyim arada alıyom gümüş Allah'a sükür kilo kilo..

8.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Sn. KIZILDAĞ,

Kızıldağ olduğunuzu hep inkar ettiniz ama açık vermişsiniz
    Ben liste yapmıştım, bulursM atarım buraya ,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 429/430 İlkİlk ... 329379419427428429430 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •