Sayfa 108/430 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 857 - 864 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

Şahsen 4 yıldır bekliyorum...2 yıl önce geçirdiğim kalp krizinin yarattığı sağlık sorunlarını kullanarak emekli olma şansımıda şimdiye kadar kullanmadım...Şu an raporumu çıkarmak için gerekli çalışmaları başlattım...

Artık kendimi EYT li saymıyorum...İstedikleri yasayı çıkarsınlar , yılbaşında asgariden ödeyene %66 zam , yüksekten ödeyene 25.5 zam yaptılar...Millete boşuna fazla para yatırmayın diyorlar , aylık 100 dolar yeter mesajı çok açık ve net verildi....

EYT de 3600 gibi zaman şartlı çıkar ; mesela yılbaşında yasayı çıkarıp 2024 ocakta geçerliolacak demeleride büyük olasılık...

Not: Bu iktidar ayrıca şunuda dior , prim yatırma 65 yaşında sana maaş bağlıyayım..Hasta olursan sana bakacak kişiye evde bakım maaşı vereyim (yaklaşık en düşük emekli maaşı kadar...

Kısaca hak sahibine değilde yakındaşa her türlü finansman sağlarım diyor , yeterki yakındaş ol....
    Son düzenleme : heval; 27-07-2022 saat: 13:50.

2. geçmiş olsun sn heval
    emeklilik hakkınız varsa beklememek lazım gibi geliyor bana zira ilerki zamanlar ekonomik açıdan pek iç açıcı değil gibi

Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    geçmiş olsun sn heval
    emeklilik hakkınız varsa beklememek lazım gibi geliyor bana zira ilerki zamanlar ekonomik açıdan pek iç açıcı değil gibi
    Çok teşekkür ederim...

Süreç 3 aşamalı Rapor işi haftaya tamam olacak , En geç Eylülde emekli olurum diye düşünüyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim...

Süreç 3 aşamalı Rapor işi haftaya tamam olacak , En geç Eylülde emekli olurum diye düşünüyorum.
    tez vakit hayırlısı olsun,darısı tüm EYT lile inş.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Şahsen 4 yıldır bekliyorum...2 yıl önce geçirdiğim kalp krizinin yarattığı sağlık sorunlarını kullanarak emekli olma şansımıda şimdiye kadar kullanmadım...Şu an raporumu çıkarmak için gerekli çalışmaları başlattım...

Artık kendimi EYT li saymıyorum...İstedikleri yasayı çıkarsınlar , yılbaşında asgariden ödeyene %66 zam , yüksekten ödeyene 25.5 zam yaptılar...Millete boşuna fazla para yatırmayın diyorlar , aylık 100 dolar yeter mesajı çok açık ve net verildi....

EYT de 3600 gibi zaman şartlı çıkar ; mesela yılbaşında yasayı çıkarıp 2024 ocakta geçerliolacak demeleride büyük olasılık...

Not: Bu iktidar ayrıca şunuda dior , prim yatırma 65 yaşında sana maaş bağlıyayım..Hasta olursan sana bakacak kişiye evde bakım maaşı vereyim (yaklaşık en düşük emekli maaşı kadar...

Kısaca hak sahibine değilde yakındaşa her türlü finansman sağlarım diyor , yeterki yakındaş ol....

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Siz gostermezseniz silinmiyor

Mesela haniminkine baktim bazi yillar 360 gunden fazla gozuken yillar var. Ama max 360 kabul edildigi icin bunlarin duzeltilmesi lazim
    ben e-devlet üzerinden hizmet birleştirme yaptırdım.2 gün sonra sicilimdeki bir kişi silindi ,dördüncü günde ikinci kişi silindi.Benim kişileri işaretleme gibi bir imkanım zaten yoktu fakat isimleri taradıklarında görmeleri bir dakika bile sürmez.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,707
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    Ocak'ta büyük bir artış daha bekliyorum potansiyel emekli maaşımda.
    sn pit; umarım alımgücünüz de fazla düşme olmadan pot. emekli maaşınızda artış olur. yoksa hemen hergün herşeye daha fazla zam geliyor.

Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    sn pit; umarım alımgücünüz de fazla düşme olmadan pot. emekli maaşınızda artış olur. yoksa hemen hergün herşeye daha fazla zam geliyor.
    tabiki dediğiniz gibi. Emekli maaşıyla hayatı finanse edebilmek çok zor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 108/430 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •