Sayfa 257/430 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 3433 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: SGK Emeklilik İşlemleri

1. Eveeet sonunda e-devlette yaş şartı kalktı Daha 1 saat önce baktığımda yaş şartı görünüyordu.

Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Yakin bir akrabam var. Yillarca avukat olarak calisti. Yas ve gununu tamamladi. Edevletten girip baktigimizda 4A yani sgk li gozukuyor. Cunku avukatlarin topluluk sigortasi gibi ozel bir durumu varmis. Buraya kadar guzel

Ama edevletten emeklilige basvurmaya kalkinca isveren cikisinizi vermemis diyor. Iyide isveren yok. Cunku bu avukatlara ozel bir durum. Naapcaz?

Gidip Şahsen başvuru yapması lazım...

3. Ogretmenler icin de edevlet yeterli mi yoksa dilekce mi isteniyor arkadaslar

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    geçmiş bağ kür pillerini ihya nasıl oluyor ? nerden bakılacak geçmişte ödenmemişlere ? onları sistemden sildilerse nasıl görünecek ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Başvuralarınızı yaptıktan sonra hangi aşamada olduğunu kontrol etmek için e-devlet üzerinden "DYS" yazıp ya da "SGK Evrak Takip" yazıp kontrol edebilirsiniz.
    Burada yazdıklarım kendi kişisel görüşüm olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Günaydın ,
    Paylaşımlarınız için teşekkürler sn. Tantrum.
    06.03.2023 pazartesi itibari ile işleme alınmak üzere emeklilik dilekçemi cuma günü insan kaynakları müdürlüğüne teslim ettim. Pazartesi günü son çalışma günüm olacak , bir süredir iş yeri yönetimi zihniyeti ile anlaşamıyor idim. Onlar beni istemediklerini dile getiriyorken kendilerini yormamalarını zaten emekliye ayrılacağımı ilettim. Tüm eytli kardeşlerime , abi ve ablalarıma huzurlu , sağlıklı bir yaşam diliyorum. Şimdi emekli maaşları malumunuz geçim şartları zor , alternatif getirilerden uzun vadeli olarak eregl-froto-tuprs-sise-ismen ile temettü gelirleri ve vadeli mevduattan da kısa vadeli ek gelir planlarım ile kalan ömrümü stresden uzak bir yaşam sürdürmek istiyorum.
    Syg.
     Alıntı Originally Posted by tantrum Yazıyı Oku
    Başvuralarınızı yaptıktan sonra hangi aşamada olduğunu kontrol etmek için e-devlet üzerinden "DYS" yazıp ya da "SGK Evrak Takip" yazıp kontrol edebilirsiniz.
    SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Merhaba, kararınız hayırlı olsun, tebrik ederim. Ben de sizinle benzer durumdayım. Fakat müstakbel emekli aylığımın, şu anki maaşımın %60'ı seviyesine denk gelmesi ve dolayısıyla ciddi bir gelir kaybına uğrayacak olmam hasebiyle bir türlü hemen emeklilik için karar veremiyorum. Sizde nasıl bu oran?

Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Günaydın ,
    Paylaşımlarınız için teşekkürler sn. Tantrum.
    06.03.2023 pazartesi itibari ile işleme alınmak üzere emeklilik dilekçemi cuma günü insan kaynakları müdürlüğüne teslim ettim. Pazartesi günü son çalışma günüm olacak , bir süredir iş yeri yönetimi zihniyeti ile anlaşamıyor idim. Onlar beni istemediklerini dile getiriyorken kendilerini yormamalarını zaten emekliye ayrılacağımı ilettim. Tüm eytli kardeşlerime , abi ve ablalarıma huzurlu , sağlıklı bir yaşam diliyorum. Şimdi emekli maaşları malumunuz geçim şartları zor , alternatif getirilerden uzun vadeli olarak eregl-froto-tuprs-sise-ismen ile temettü gelirleri ve vadeli mevduattan da kısa vadeli ek gelir planlarım ile kalan ömrümü stresden uzak bir yaşam sürdürmek istiyorum.
    Syg.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Büyüme hizı (nın 30% u) zammı ayliklara ne zaman eklenir ? Erken başvuranlara kelek atabilirler mi ?
    Son düzenleme : çalışkan; 04-03-2023 saat: 16:28.
    ...

Sayfa 257/430 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •