Sayfa 101/1003 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Viop XXXVI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    borsada artık eskisi kadar yabancı yok...ipler yerlilerin elinde...yabancı takası diye görünen malların bir kısmı da zaten bıyıklı dedikleri...o nedenle doların her hoplayıp zıplamasına bakmayabilir...şaşırmamak lazım...

2. Bu doları her şekilde yukarı taşımak kafalarında idi ,
    bir taşla iki kuş vuruyorlar ,
    bu yüzden bu kadar takılmayın , takılacağınız tek şey bugunde fakirleştik

3. Nasıl bir şeysin sen boyle 10 dk sevinemedik , Nerden dondursem diyodum akşama dowu gorelim diye düşünürken dondu donmece.

4.  Alıntı Originally Posted by Se_M Yazıyı Oku
    olacağı 1.000 puan - idi. o da geldi işte.
    Kabine toplantısından sonra kaybettiğimiz eşşeği bulmuş gibi olur muyuz?

Abdülkadir önden haber vermiş.

https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar...a-var-41924193

"...DUYGUSALLIĞA YER YOK

Batı dünyası için her şeyi söyleyebiliriz. Ama netice itibarıyla Osman Kavala üzerinden 10 ülkeyle ilişkilerimizi koparmak kime zarar verir? Soğukkanlı olup büyük devletlere yakışan bir tavırla hareket etmemiz gerekiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ortaya koyduğu tepkiyle bu 10 ülkeye anladığı dilden konuştu. İktidarı ve muhalefetiyle Türkiye tavrını ortaya koydu. Ancak bundan sonrası serinkanlılıkla hareket etme zamanı.

BİR İHTİMAL DAHA VAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan ın 10 büyükelçinin istenmeyen adam ilan edilip sınır dışı edilmesiyle ilgili konuşmasından sonra mekanizmanın hemen işlemeye başlamaması yararlı oldu. Çünkü bir ihtimal daha var. Hatta bir ihtimal değil, birçok seçenek var. Şimdi diplomasiye şans verme zamanı."
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

5. a haber gibi ülkeye bakan alttaki rakama bakıp aaa borsamız artıyor diye sevinebilir...

gerçekleri görmek isteyende üstteki rakama bakıp %2 de bugün fakirleştik diyebilir...

borsaya tl ile bakan a haberin ülkeye baktığı gibi bakıyor demektir...

6. söylemişmiydim hatırlamıyorum, kchol çok beğeniyorum, kuvvetli bi momentum yakaladı..

7. Bugun kabine toplantısı varmış , oradan bu olayla ilgili birşey çıkar mı ,
    Çıkarsa zaten yarın gözümüzü badem 10 olarak açarız .
    Sistem ellerinde Yine yeşillendi badem dallarını çalıyorlar
    Böyle çalan şarkılarda alın paralarını , oynadıkları paralar hepimizn ,
    işin özü hepimizin elini birbirimizin cebine soktular.

8. Yaw zaten sattıkları bir bankalar var. Onlarida endeksten çıkarsalar varya super olacak.

Sayfa 101/1003 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •