Sayfa 912/1003 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. Bence asıl önemli soru diyelim ki dolar hafta sonu için abes bir yere gitti, Pazartesi borsada nasıl bir açılış beklersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Güzel soru. Şeytan diyor cok düştü. Ama yeminim var hafta sonu flat. Ama iyi de düştü kapanışa da iyi korku yaparlarsa alır mıyım korkuyu.

Bilemedim doktor, hikayem bitmesin durduk yere salla.
     Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Bence asıl önemli soru diyelim ki dolar hafta sonu için abes bir yere gitti, Pazartesi borsada nasıl bir açılış beklersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by meyus Yazıyı Oku
    korkutuyor haftaya pisti yukarı alacak herhal iyice kafama yattı bu iş
    Pala hele üüüle bişii yapsın salarım yılanoğlunu üstüne

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. Sn Nosfecagri bence uymayin seytana
    Uyacaksanizda uzmeyecek miktarda sembolik uyun.
    gunler sonra ilk defa gunun dibine yakin kapaticak bunu en son ne zaman yapti hatirlamiyorum ben
    aksam seansinda birisi 2000 e yaklasik yeni pozisyon acti seans kapansin kim oldugunu goruruz buyuk ihtimal ya GCM yada Yapikredi
    ....

5.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Sn Nosfecagri bence uymayin seytana
    Uyacaksanizda uzmeyecek miktarda sembolik uyun.
    gunler sonra ilk defa gunun dibine yakin kapaticak bunu en son ne zaman yapti hatirlamiyorum ben
    Tersoculuk bizde hastalık abey. Ama baktım, terso yapacak bi durum yok. Gene de açtım terminali oturdum bakıyom bakalım akşamcılar ne eder.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Tersoculuk bizde hastalık abey. Ama baktım, terso yapacak bi durum yok. Gene de açtım terminali oturdum bakıyom bakalım akşamcılar ne eder.
    Shortçuları tüketmeden aşağı sürmeyecektir burada inletir ne yukarı götürür ne aşağı. Zigzag ile şortlulara paçal yaptıracak en sonunda marjin yedirip öyle gider aşağı daha hala APS 600K beklediğim gibi bir batış olmadı burada short biriktiriyor olabilir mi. Piyasayı 2020 den ver viop üzerine kuruyorlar spot Fasa fiso oldu.

benim aklıma bir tek döviz kaldıraçlı işlemleri yasaklama geliyor, hazır mb de artık vioptan elini ayağını çekmişken. ama seçenekler bitmez bunların hayal gücü geniştir. bakarsın güreşçiyi mb başkanı bile yapabilirler, banka yk tecrübesi de var ahahaha

8.  Alıntı Originally Posted by Dr.Trend Yazıyı Oku
    Shortçuları tüketmeden aşağı sürmeyecektir burada inletir ne yukarı götürür ne aşağı. Zigzag ile şortlulara paçal yaptıracak en sonunda marjin yedirip öyle gider aşağı daha hala APS 600K beklediğim gibi bir batış olmadı burada short biriktiriyor olabilir mi. Piyasayı 2020 den ver viop üzerine kuruyorlar spot Fasa fiso oldu.
    Dolar bazlı grafik çok felaket duruyor doktor. Hacim artarken değer (fiyat demeyeyim) düşmüş ama her günü de artı kapatmış yani sert alımla.

Buradan öyle bir sürer ki isterse, bu rakamlar bile hayal kalır. Yapar yapmaz veya ne olursa yapar bilemiyorum. İki taraflı düşünmeye çalışıyorum. 50 üstünden şort birkaç gündür iş yaptı, tekrar oraya alırsa, tekrar şort biraz riskli olabilir bana göre.

Aşağı için de çok çok sebep var, şişti, bi sürü sorun var, kim alır bu borsayı vs vs vs.

Her iki yöne de çok geçerli argümanlar var. İzlemek lazım.

Sayfa 912/1003 İlkİlk ... 412812862902910911912913914922962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •