Sayfa 90/1003 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 713 - 720 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    cauti,

benim için zaten ses çıkartmayacaklarını biliyorum veya ahmet mehmet için...ama bu adam için bu seviyelere çıktılarsa bu adam sıradan birisi değil bunların işini gören birisi...ben böyle düşünüyorum...

o zaman 2 kere düşünmek lazım...mesela leyla zana için de yaygara kopartmışlardı zamanında...
    Yahu, sokaktaki ahmet amca gibi konuşma türkoğlu. adamların burada okulları var, dernekleri var, var oğlu var...destekledikleri medya organları var...ülkemizde amerikancı, avrupacı liberal vs tayfa yok mu? bunlar nerticede yasal çerçevede çalıştıkça sorun olmamalı...adamı 5 yıldır tutuklu tutuyorsun, varsa bir kanıtın mahkeme karar versin atsın içeri...yoksa, bir delil vs somut bir şey koyamıyorsan ortaya serbest bırakacaksın.

yok şu amerikancı, şu avrupacı demeye kalkarsan sanatçı-gazeteci-aydın vs bir sürü içeri atacak adam çıkar.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

2. Yarın Bakanlar kurulu toplantısı da var.
    Sanırım yarın sabah en doğru olan şey.
    İlk açılışta pozisyonun ne ise aynı kalması.
    Sonra rakamlara göre karar vermek
     Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Bence
    Biz piyasa da ne olursa ne yapmamız lazım ona bakalım

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Matriks Data : 9.75 ₺

Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    burası var başka sitelerde vardır...ideal veri terminalinde henüz işlemler başlamadı mesela...bu sitede hala cuma gecesi kapanış seviyelerinde şimdilik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    ideal'de 9,75...

Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Matriks 9.75 le başladı

bearbull üstad seni görmüşken sorayım

idealde . al sinyali geldiğinde emiri x puan altına iletsin satış sinyalinde x puan üzerine eklesini nasıl yapabiliriz.

hala ekranlardan uzaksan sorun değil oku geç

6.  Alıntı Originally Posted by yemekci Yazıyı Oku
    Ben kendi adıma
    Burada 10 elçi olayı olarak bakmıyorum.
    Biz Aihm kararlarına uyacağız demiş isek vede uymuyor isek, Niye uymuyorsun deme hakkı herkeste olur.
    ahim hakkı, iç hukukta tüm yollar tüketildikten sonra vardır, kavala daha hüküm yemedi ki, davası bile görülmedi.. bu ahim kararı, hukuki değil siyasi bi karar

mesela almanyanın uymadığı 15 ahim kararı var, başka avrupa ülkelerinin de var uymadığı ahim kararları, polonya geçende toptan reddetti- benim kendi anayasam her tür ab kurumundan daha üstündür dedi.. ve, türkiye ile yaptığı hiç bir anlaşmaya uymayan, verdiği hiç bir sözü yerine getirmeyen bir avrupa birliğinden bahsediyoruz.. abd düşmanlığı daha vahim, son bi kaç yılda aldığı kararlar -vize yasağı, iki bakana yaptırım, savunma sanayine yaptırım, caatsa, halkbanka dava, ermeni soykırımı, örtülü ekonomik yaptırımlar vs.. şimdi çıkıp diyecekler ki, falancayı serbest bırakın... anlayacakları tek dil -sert yapmak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
    Bist30 genel anlamda çok ucuz. Kısa vadeli riskler olsada yön yukarı dönecektir. HEle ki siyasi değişim işareti ile büyük ralli gerçekleşecek. 2021 mi 2023 mü önemli olan tarihi kestirmek. Bist 30 portföyüm ve listeyi hazırlarken kapanış fiyatlarını yazdım.

1,82 Ekgyo
    7,51 Sise
    6,71 Petkm
    87,75 Tuprs
    18,31 Kchol
    8,09 Sahol
    10,30 Enerjisa
    4,87 İsc
    14,84 Tcell
    3,42 Vakbnk
    2,10 Ykbnk
    28,80 Vestl
    34,38 Arclk
    65,00 Bim
    1,26 Tskb
    1,86 İsgyo
    15,00 Asels

23 mayısta en son bu mesajı atmışım, uzun zaman geçti 3-5 tanesi prim yaptı hâla potansiyeli yüksek olanlar var. Tüpraş listemizden çıkabilir artık ama 160 lara kadarda gitme potansiyeli var hala. Düşük fiyattan alan varsa bekleyebilir.
    Ben şuanda arçelik-şişe-vestel-ykbnk ve işc deyim. Anlaşılacağı gibi ihracatçı ve döviz kurundan olumlu etkilenebilecek şirketler. Bankalarda da çok düşük fiyatlarda olması avantaj.
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

8.  Alıntı Originally Posted by el_rojoZorro Yazıyı Oku
    Dolar 9.74'ü gördü

https://tr.sputniknews.com/20211024/...050135940.html

Beyler dolar rakamını nereden görebiliriz?
    Matriks anlık USDTRY; 9,76

Sayfa 90/1003 İlkİlk ... 40808889909192100140190590 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •