Sayfa 446/1003 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. 3rd wave işaretidir genelde

Göreceli güç endeksi dalga boyunca 70 ve üzeri seyreder.

Bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    RSI 85 e yaklaştı..son yılların en max. alış noktası...
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Svg. Zinedrimed dün 146 üstü short yapmıştı, ben de short değil ama hedge yapmayı çok düşündüm sonra vazgeçtim spot mantığım ile viop mantığımı karıştırmak istemedim. Sabah biraz üzüldüm ama çok iyi geri topladı hacim de çok iyi maşallah ne diyelim.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    spottaki hisse, vadeli short yaparak hedge lenmez, ona poz azaltmak denir...bana saçma geliyor..benim hissem endeksten daha sağlamsa, hissemi değil endeksi shortlarım risk azaltmak için..mantık basit bence.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Aynen ben de böyle düşündüm. Bilanço ile basma modası çıktı ya, ondan korunmak istemiştim ama baksana gerek kalmadı gibi.
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    spottaki hisse, vadeli short yaparak hedge lenmez, ona poz azaltmak denir...bana saçma geliyor..benim hissem endeksten daha sağlamsa, hissemi değil endeksi shortlarım risk azaltmak için..mantık basit bence.

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bugün de para kazanamayan gitsin limon satsın derler diye peşinen akşama kadar limon sattım, elime bi ceton parası daha geçti,zaten bugün siftah yapamadık, kaldırsa da vursak bi dene daha
    1750 den bi dene daha şort siftahını yabtık bakalım

16.96 Since 27 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by ugolnili Yazıyı Oku
    36440 dayız...
    evet sayın ugolnili
    dikkat demek maksatlı yazdım...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Aynen ben de böyle düşündüm. Bilanço ile basma modası çıktı ya, ondan korunmak istemiştim ama baksana gerek kalmadı gibi.

Valla twitter da uyarılarımızı yaptık sabah..normalde pek hisse yazmıyorum orada..ama dayanamadım, net kar beklenti altı diye eksi bekleyen çoktu..sabah güzel bir tuzak yaptılar, zaten 5 dk kalmadı, anında aldılar..güç ben de diye bağırıyor kağıt.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by breakeven Yazıyı Oku
    şaap doları tutmaya çalışıyor normalde 9.3 olmalı abd 10 yıllıklar cds faln epey gevşedi.
    Muhahahahah, us dollar index son 18 ayın zirvesinde, zuhahahah...

8. Bilen de yazıyor bilmeyende

Sayfa 446/1003 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •