Sayfa 686/1003 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    abey simdi bizim borsa esaslı bir ralli yapacaktiysa bu haber kotu olmadi mi..
    12 diye adini koydular.
    halbisem ralli bu kalkti mi belki 20 olacaktı.
    sindi pangalar ucuz anelezi de biraz totoya geldi gibi...
    cunki %15 daha uçuzmuş gibi oldu...
    bizim pangalarin kimisi o zaman tam da ederinde işlem görüyor mu acap
    Twitter da, burada..sabahtan beri dilim döndüğünce bunu yazmaya çalıştım..bu haber 1-2 günlük olumlu gözükse de, değil kısa vade, bir hafta vadede bile olumsuz..orta vade zaten çok şeye gebe bir piyasamız var.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    5,796
     Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    neden ev 1 milyon lirayken ya da araba 250 bin lirayken almamışlar? onu sorsan önce...
     Alıntı Originally Posted by Serkan23 Yazıyı Oku
    Arçelik 32-34 lirayken geri alım yaptı, neden 15 lerdeyken yapmadı? Şartlar değişir pahalı sandığınız ucuz olur, şartlar değişir ucuz sandığınız pahalı olur.
    Bu sorunun cevabı burda
    Canın bile emanetken, Kaybedecek neyin olabilir ki?

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Hadi garantiyi ispanyollar alacak diye tavan oldu.
    Akbnk, vakıf, işc, ykb, sahol bunlar neden tavan oldu.
    haber işin cilvesi, palagillerin yükseliş için bahanesi bence
    Abey bizler garantiyi alıcak diye okuyoz. Bizim dışımızdakilere rabbim ayrı bir göz ile gösteriyor.

Haber aynen söyle ispanyollar bist ne varsam alacak diye yazıyormuş

4. BBVA, 2014 Kasım ayında Doğuş Holding'in hisselerini yaklaşık 4 dolara almıştı.

2017 Şubat'da ise kalan %9,95 pay için hisse başına yaklaşık 2.2 dolar ödedi.

2021 ise kalan paylar için yatırımcılara yaklaşık 1.2 dolar üzerinden çağrı yapıyor.

#GARAN

Grubun stratejisi bu yönde 3 sene aralığında ortalama yapıyor gözüküyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Kalinlastirdigim yer bana mi yazildi
    Uzerime alarak cevap vereyim:Bugun 50bin zarar ettik diyelim yeni eve geldim aksam seansina bakmadim
    Viop benim gelir bekledigim bir i$ degil ,zaten her gun pozisyonda acmiyorum
    Ben bugun zarar etmemis olsam tersine 50bin kar etmis olsa idim degisen bir sey olmuyacakti
    bu pozisyonda 50bin yada 100bin zarar banada zarar verecek olsa zaten stop koyarim
    bu pozisyonu actigimda normalde Kar al emri girmistim son anda sildim vardir herseyde bir hayir
    bugun %8 aldilar bu demek degil ki yarin almiyacaklar bankalarin temmettu kisitlamalari ile ilgili bir seyler donuyorsa belki sabah 9.30 da bu haber gelicek yarinda %10 alicaklar yani belki bugunler iyi gunlerimiz
    soyledigim gibi pozisyon acarken kar yada zarar benim gunluk yasamima zarar vermiyecek sekilde risk/ zarar alirim
    bu pozisyonda biraz da inat var ha 2000 e mi goturecek teminat var gotursun kapatmiyorum
    2500 e mi goturecek buyursun gotursun gene kapatmiyorum
    Yaptigim dogrumu elbette hayir
    Bugün fazla alıngan gördüm seni Eğer doğrudan birine yazacaksam onu alıntılar yazarım zaten..eğer genel bir şeyşer yazıyorsam, bunu ortaya yazıyorum demektir...22 yıldır, kuruluşundan beri bu forumdayım, 2006 dan bu yana vadeli işlemlerdeyim, bu başlığa da açılışından beridir yazarım.

İnan hep aynı hatalar, hep aynı yazılar..Biraz sert yazıyorum, bazı arkadaşlar da üzülüyor belki..Ama inan o kadar yaşadım ki bu olayları.

Mesela senin yaşadığın olayları ben 10 yıl yaşadım viopta...yani hep kardan zarar ettim...günün sonunda yıllarca çok bir şey kazanmadan vakti geçirdik..iyi bir işim vardı, iyi bir maaşım vardı, zaten birikim yapıyordum, buradaki kardan kayıpları önemsemedim...ama boşuna vakit geçirdiğimizi gördüm.

Bu iş yeterince ciddiyetle yapılmazsa para kaybettirir, para kaybettirmese bile, zamanı boşa geçirmek olur...derdim bu...yoksa kimseyi iğnelemek değil...mesela en fazla takıldığım kişilerden biri nesfocagrı dır, o beni bildiği için alınmaz..sitem de etmedi hiç...niyetimi biliyor çünkü.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6. Paçal yapıyor adamlar millettde niye dipte almadı derdinde

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    BBVA, 2014 Kasım ayında Doğuş Holding'in hisselerini yaklaşık 4 dolara almıştı.

2021 ise kalan paylar için yatırımcılara yaklaşık 1.2 dolar üzerinden çağrı yapıyor.

#GARAN

Grubun stratejisi bu yönde ortalam 3 sene aralığında ortalama yapıyor gözüküyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    paçal yapacağına SL koysaymış iyiymiş

bunların işi acemi vobçu işi gibi olmuş...

Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    BBVA, 2014 Kasım ayında Doğuş Holding'in hisselerini yaklaşık 4 dolara almıştı.

#GARAN

Grubun stratejisi bu yönde 3 sene aralığında ortalama yapıyor gözüküyor.

8.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Abey bizler garantiyi alıcak diye okuyoz. Bizim dışımızdakilere rabbim ayrı bir göz ile gösteriyor.

Haber aynen söyle ispanyollar bist ne varsam alacak diye yazıyormuş
    Adamların almasına gerek kalmadı, sipeklerimiz duyar duymaz zam yaptı İspanyollar diyecek ki, kardeşim biz ucuz diye alıcak tık ama hisseler biz alamadan pahalandı derler mi derler
    Yahu bizim bisttin sipekleride cok acımasız, hazır alıcıyı gördüler bangalar ın ucuz olduğunu anladılar

16.96 Since 27 Aralık 2023

Sayfa 686/1003 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •