Sayfa 159/1003 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 1,265 - 1,272 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ayular daha bilmiş, ama parayı kazananlar da boğalar genelde..çünkü günümüz dünyasında bilgili olan değil, cesaretli olan ve risk alan parayı kazanıyor.

Ha, batanların %90 ı da boğadı, ayu pek batmaz, o kadar temkinlidir ki istese de batamaz
    ayı- boğa demeyelim de, tek yöne koşullanmış olanlar bi ara kesin batar diyelim.. mesela ben short poz nadir açarım ama short zarara geçerse hiç beklemem, zarar büyümeden stop olurum, ama aynısını long pozda yapamıyorum, long benim için hisse almak gibi -hisse seçimi derdi olmayan bir sepet- hissede uzun vade beklenebildiği için longu da beklerim gibi düşünürüm, gerisi risk yönetimi, yani hissede kredili pozisyonda beklemek gibi, bi noktada kredili pozu kapatman gerekir, sen kapatmasan aracı kurum kapatır, onun gibi terse giden long pozu azaltarak bekleme modu

borsa endeksleri uzun vadede yükselmeye programlıdır

2. Selamlaaar viopcular iyi trade'ler )
    Ne diyor kriptocu gençler 'to the moon'
    Öyle de olmus sanki buralar ;)
    İlgi yazıları toplasak roman olur en bi ağırından ağır roman....
    Es&kalın...

3.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...CR7...
    Şu 2 fon bıraksa yakasını, takas inanılmaz...
    Seyretmeye, beklemeye devam...
    Sevgiler...

4.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Şef ayuların üslubu boğalarınkinden daha bozuk aşağılayıcı ve seviyesiz..
    İlk önce bunu bilerek yorum yapmak lazım..
    İnanın long pozda ayı şerri ne maruz kalmak ve o şerre dayanarak tutmak daha zor..
    Neden..
    Şunu kabul etmek lazım..
    Ayular daha bilmiş..
    Bu net..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu konuda sana hiç katılmıyorum. Ben hiç ağlayıp zirlayan tahtaciya küfür eden açıkci shortcu görmedim. Amma hisseciler ağlayıp zırlayıp küfür etmek yaptıkları en doğal iş. spkya şikayetten tut ,cimere, abi şaka değil mite bile şikayet eden adam gördüm tahtayı fetoculer yapıyor diye başka bir manyak chp yi suçlu bulur. Vs. Vs. Çünkü short açan adam masaya rest çekmeye gelmiştir her şeye hazırdır sonu hüsranda olsa ağlayıp zırlamaz.

Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Ayular daha bilmiş, ama parayı kazananlar da boğalar genelde..çünkü günümüz dünyasında bilgili olan değil, cesaretli olan ve risk alan parayı kazanıyor.

Ha, batanların %90 ı da boğadı, ayu pek batmaz, o kadar temkinlidir ki istese de batamaz
    ayı piyasaları daha kısa ve şiddetli geçiyor genelde. Boğa piyasaları ise özellikle hisselerde daha vadeye yayılarak oluşuyor. Sert bir ayı piyasasında long da kalıp mc yemek de var ama ben genelde paylarda işlem yapıp net trend gördüğümde işlem yapıyorum.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

6.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Hocam şaşırmadık..
    Mehteran takımı gibi 2 ileri bir geri Seans içi hareket sıkıntılı..
    Bende var ne zaman alsam bezdirdi

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Günlük işlem hiç yapmıyorum, zaten orta vadeli portföye hisse ekleyip çıkarma kararım bilançolarla şekilleniyor...riskimi viop long-short açarak azaltıp arttırıyorum..sistem basit yani.

ama yarı profesyonel bu işi yapıyoruz, ekran takip ediyoruz, alana satana hobi niyetine de olsa bakıyoruz..şu petkim ve şişe deki gün içi dengesiz hareketleri gördükten sonra, toaso-tüpraş hareketleri melek gibi gerçekten.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7. Hisselere dolar bazlı bakmanın da suyu çıktı. Bir gün öyle bir gün böyle. Çiz çizebilirsen çizgileri. B.ku çıktı iyicene

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    .. mesela ben short poz nadir açarım ama short zarara geçerse hiç beklemem, zarar büyümeden stop olurum,
    1623.50 short

Sayfa 159/1003 İlkİlk ... 59109149157158159160161169209259659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •