Sayfa 494/1003 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: Viop XXXVI

1. Vay be işte trend böyle birsey
    Minik ve orta boylu
    İstikrarlı
    Yere sağlam basan
    Ne haber gelirse gelsin
    Kulaklarını kapatmış
    Hedefe kilitlenmiş
    Bir ilerleyiş...

İşte bunun adı 'güçlü trend"

Gerçek kazanılan tek piyasa budur.

Bol kazançlar

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bugün yarın şöyle bi kallavi yüzde 4-5 eksi gelir mi acaba

3. Güçlü trend içerisine dahil olmak
    Sonradan girebilmek
    Çok zor birsey
    Fiyatlar hergun bir öncekinden daha pahalı
    Bu da haklı bir korku yaratıyor
    Ama ilerleyis hergun devam ediyor

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ya saygıdeger boğalar. Böyle bir trend böyle bir dönemde ( tüm Dünya için ) Mal teslimatından başka birşey değil.

Çok saçma mantığım kabul etmiyor. Nasıl bir oyunun içindeyiz nasıl bir çarpma olacak sonunu heyecanla bekliyorum....

5. çarpacak diye diye diye
    1 koyun 70 bin dalır oldu anasını keseyim.

bir mal ya da malafat yükselmeye başladıysa ne kadar yükseleceğini kimse bilemiyor abey.

6. Buraya kadar getirdikten sonra ayı neslini tüketecek bir altın vuruş beklerim bizim paladan.
    Altın vuruş sırasında topladığı iyi maliyetli ayıları bile yok etmeli.

Ondan sonra yukarıda birkaç ay sürecek yatay veya hafif aşağı eğimli testere piyasası, en sonunda da çöküş.

7. TR için : çöp haline gelen firma değerlerinin yükselmesine neden şaşırıyorsun anlaşılır değil. sonsuza kadar böyle gitmeyeceği açıktı. Enflasyon ile tüm fiyatlar çok kısa süre içinde 2 -3 e katlanırken ..

Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Ya saygıdeger boğalar. Böyle bir trend böyle bir dönemde ( tüm Dünya için ) Mal teslimatından başka birşey değil.

Çok saçma mantığım kabul etmiyor. Nasıl bir oyunun içindeyiz nasıl bir çarpma olacak sonunu heyecanla bekliyorum....

8.  Alıntı Originally Posted by baba_baskan Yazıyı Oku
    Ya saygıdeger boğalar. Böyle bir trend böyle bir dönemde ( tüm Dünya için ) Mal teslimatından başka birşey değil.

Dünya farklı Türkiye farklı. Mal kimse bu fiyatlarda teslim etmez, 3 liraya ykb mi satacak? Koç milyonlarca lot mal alıyor niye satsın. Dünyada tesla mesela vW'nin bilmemkaç katı değerde, mantıklı mı, değil. Ama bizde zaten sürünüyor, ortalaması 25 dolar olan, 20 dolara düşünce alım fırsatı denen Tüpraş, müthiş bir ralli ile 15 dolara kadar tırmandı :D şaka gibi. Dünya bozunca bizde de satış olur belki kriz olur, ama ne bankalarımıza ne de sanayi şirketlerimize pahalı diyemeyiz, henüz. Pahalı olursa ben söylerim söz veriyorum temelci gözüyle...

Sayfa 494/1003 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594994 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •