Sayfa 405/1003 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 3,233 - 3,240 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    [/B]

Ahmet Mergen
    @ahmet_mergen
    ·
    36d
    Temel analize göre 80000'e inmesi gereken borsa Teknik analize göre 160000'e yollandı.Şimdilik tabii
    Teknik Analiz mi ? Hadi yaaa o da neymiş?

gundi şimdi gördüm seans içinde bakamadım fazla buraya , makinaları biraz boşa aldım gargara saatleri .
    bak sana en güzel cvp bu Ahmet bey vermiş.
    bende yazıcamda sen yine anlamak istemeyip bademlerin isim babasına bademleri anlatıcan .
    Temel analize göre 80 bin diyene, temel analize göre bilmem kaça katladığım portföyümün görüntüsünü hediye edeceğim hadi oradan.

Teknik ve psikolojik sebeplerle temel değer görmezden geliniyordu diyelim konu kapansın.

2. hangi temel analizmiş o. kchol tek başına 80 bin puan ediyor.

Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Bu yüksek enflasyon oranında kimse malını ucuza satmaz, Hisse senedini bile...

Malum hisse senedi de bir tür maldır.

Sürekli short yapıp niye zarar ediyorum? diye yakınıp duran varsa bu konuyu iyi incelemeli..
    Shortta ısrarcı olanlar için bu yazıyı öne alalım...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

4. Bulut kardeş 102 maliyetli 10k tüp verdim 145.70 ortalamayla iyimi ettik kötümü sana sormak istedim

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Vadelinin satış kısmındaki pastaya bakınca short açanlara acıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Temel analize göre 80 bin diyene, temel analize göre bilmem kaça katladığım portföyümün görüntüsünü hediye edeceğim hadi oradan.

Teknik ve psikolojik sebeplerle temel değer görmezden geliniyordu diyelim konu kapansın.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku

Çağrı söyle bakalım borsayı buraya getiren temel analizi bilen görmedik , madem biliyordun sabah akşam buradasın yazsaydın
    ha bana cvp yazarken konuyu biraz anlamamışın bir daha oku yazdığımı .

8.  Alıntı Originally Posted by presci Yazıyı Oku
    Bulut kardeş 102 maliyetli 10k tüp verdim 145.70 ortalamayla iyimi ettik kötümü sana sormak istedim

F5121 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    güle güle harca derim ben görüşümü dün akşam 2 graf üzerinde paylaştım.

Sayfa 405/1003 İlkİlk ... 305355395403404405406407415455505905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •