Sayfa 859/1003 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: Viop XXXVI

xbank faiz düşüşüne rağmen garanti bankası haberinin gazıyla gördüğü 1712 seviyesinin üzerinde kapatamadı. hatta o günkü açılışın da altında kapattı.

bugünlük yeterli bir bilgi.

hatırlayan olur mu bilmem. ford tepeden dönerken reis koçlarla canlı yayında yatırım imzası atıyordu.

dün de ispanyol başbakanı ile görüştü. bbva eyidir, somuttur dedi

https://www.bloomberght.com/erdogan-...esidir-2292276

ben de bluumbergden duydum. bacanağının damadı orda çaycıymış

neyse ben gideyim

izlemeye devam.

"bu senenin zirvesi" gibi ifadeler kullanıldı bugün.. belki öyledir.. ama ben bu varsayıma göre poz açmayacağım..volatil olacak, poz büyüklüğünü azaltıyorum..poz çevirme hızı muhtemelen artacak.. 1500 lerden 1900 lere getirdikten sonra ters V şeklinde bir düzeltme olacağını sanmıyorum, hele TL bazlı böyle bir şey bence zor.. usd bazlı grafik zten düzeltmeler içeriyor. o nedenle hedefim yok.. her şey olabilir..

son 2-3 senedir düzeltme mart ayında oluyor, mevcut dinamiklerle (doalrın yularının salınması, faiz çıpasının kalkması vb) bu sene yine mart ayına kadar acımasızca da sürebilirler, belki aynı esnada dolar da ortalamada yükselir.. usd bazlı yatay veya hafif yukarı eğim oalbilir.. sorarsan aslında düzeltmesini bile yapmış olur.. nasıl baktıklarına bağlı.. ayrıca 4. çeyrek karları da izlenecek..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Yılanoğlu 11 e vurdu, cümbür cumuat biraz daha fakirleştik.
    https://youtu.be/rzgLO1ksHdo
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    "bu senenin zirvesi" gibi ifadeler kullanıldı bugün.. belki öyledir.. ama ben bu varsayıma göre poz açmayacağım..volatil olacak, poz büyüklüğünü azaltıyorum..poz çevirme hızı muhtemelen artacak.. 1500 lerden 1900 lere getirdikten sonra ters V şeklinde bir düzeltme olacağını sanmıyorum, hele TL bazlı böyle bir şey çok zor.. usd bazlı grafik zten düzeltmeler içeriyor. o nedenle hedefim yok.. her şey olabilir..

son 2-3 senedir düzeltme mart ayında oluyor, mevcut dinamiklerle (doalrın yularının salınması, faiz çıpasının kalkması vb) bu sene yine mart ayına kadar acımasızca da sürebilirler, belki aynı esnada dolar da ortalamada yükselir.. usd bazlı yatay veya hafif yukarı eğim oalbilir.. sorarsan aslında düzeltmesini bile yapmış olur.. nasıl baktıklarına bağlı.. ayrıca 4. çeyrek karları da izlenecek..
    eğer Işık Ökte dediklerinde samimi ise TL bazlı düşüşlerle tarihi dolar bazlı diplerimize gelmek çokta olasılık dışı değil gibi...bol şanslar...
    Yatırım tavsiyesi değildir. Dalga geçiyorum zarar edersin beni dinlersen.

Yeni senaryo,
    Osman kavala serbest bırakılacakmış..

Doları düşürmek için!

SM-A315F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    demeye kalmadı uçurumdan atladı....

Dow'un benim açımdan 2 seçeneği var. Ya buradan düşüşe başlayıp 30000 altına inecek (ki beklentim dışındadır bu hareket) ve bana her 100 puan için 1520 dolar ödeyecek, ya da çıkacak 36500-39500 aralığına (beklediğim hareket), belki de 40000 civarına ve sonra inecek 30000 altına, bu durumda her 100 puan için 3520 dolar ödeyecek.
    Kafasına göre istediği seçimi yapsın, ben bekliyorum. Böyle kafası kesik tavuk gibi davranmasın boşuna.
    Bazen düşünüyorum, siz bu piyasaya girseniz, bir daha viopla falan uğraşmazdınız

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bbht'de müteahhitleri temsilen konuşan birisi doların yükselmesinin zararlarını, faiz indirmenin meseleleri çözmeyeceğini filan bahsettikten sonra "çalışanlar bizim kölelerimiz değil, bende artmasını istemem ama asgari ücreti insani bir seviyeye getirmesi lazım, üstelik %18 enflasyon yok %70 civarı var.. en az o kadar olmalı" mealinde konuştu.. hukümetin fedakarlık yapmasını (daha az vergi) söyledi..

işte bu imkansız.. halk sürünürken bile 300 odalı yazlık saray yapabilen bir zihniyet var.. zor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

8.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Ben yanlar gidecek diyorum..
    Sabır..

M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben de bekliyorum ama gidecek olanı bulmak da zor. Pandemi dönemi gibi her aldığın gitmeyebilir, akraba olabiliriz

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 859/1003 İlkİlk ... 359759809849857858859860861869909959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •