Sayfa 263/1003 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon
Arama sonucu : 8020 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: Viop XXXVI

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Daha da kötü olur Buna Emin’im .

Bütün kadroları yenileri doldurur olur biter ne olacak ki sanki ,

ne oldu belediyelerde misal birisi atandı yeni yönetim tarafından altına bütün samimi arkadaşlarını koyup işe başladı ilk iş olarak Eskilerde çıkarılmadı nr oldu kadro şişti

Bunun tüm memurlarda yapıldığını düşünün bir
    Dediklerinize ek olarak; Su milletin yorumlarini okuyorum. Acayip sasiriyorum. Sanki su anki hukumet halkin oylari ile iktidara gelmemis..Sanki ingiliz isgal kuvvetleri…Muhalefet partileride ulkeyi kurtaracak Kuvayi Milliye Gucleridir.

Bu mevcut muhalefet tablosu ile ulkenin duze cikacagini hayal eden varsa bir sey diyemem. En son Ana muhalefet partisi HDP’in kuyruguna takilarak Irak ve Suriye tezkeresine hayir deyip vahim bir hata yapti..…Tezkereyide gectim. Son Karabag savasinda Bazi muhalefet partileri tarafini bile net ortaya koymadilar. Dogu Akdeniz, Kibris gibi ciddi ulusal meselelerde nasil bir dis politika sergileyecegini Allah bilir…..Tipki mevcut iktidarin ilk 10 yillik Bati gudumlu ver kurtul dis politikasi gibi. Kibrisi verdiler direkten dondu. Dogu bolgesini verdiler direkten dondu.
    Karabagin tamami isgal altinda iken, Dogu Anadolu bolgesinden toprak ve soy kirimi tanima talebinde bulunan Ermenistana kapilari actilar. Azerbaycani satip ihanet ettiler. Yetmedi TC nin cumhurbaskani makaminda bulunan zat Erivan’a gidp 2 milyonluk Ermenistan cumhurbaskanin ayaklarin dibine kadar gonderdiler.

Muhalefet cephesi paydaslarina bakiyorsun. Biri Dis politikada Ulkeyi icinden cikilmaz batakliklara batirmis…...Birisi 2002-2013 yillarinin sahte refah doneminin mimarlarindan ve Kemal Dervis’in ciragi…Bir digeri Feto’nun kaset operasyonu ile partinin basina oturtulmus ve partiyi temel kurucu ilkelerinden saptirmis…

Eger IYI parti bu muhalefet cephesinden ayri bir siyasi cizgide mucadele etseydi daha guclu bir konumda olabilirdi diye dusunuyorum.

Ayrica imamoglunun IBB baskanlik perfomansida iyi gitmiyor. Birde Izmir BB ninde ciddi bir borc buyumesi var. iktidar tarafi bunu secime dogru gundeme tasiyacaktir.

Son olarak sunu soyliyebilirim. Eger mevcut iktidar secime dogru ekonomiyi biraz toparlamayi basarirsa bu muhalefet tablosu karsisinda secimi o kadarda kolayca kaybetmez.

Gelecek secimde Halkin tercihi iyi ile kotu arasinda olmayacak. Cunku su anda ulkede oyle bir siyasi tablo yok malesef. Hangisi daha az kotu Hangisi daha cok kotu gibi iki secenek arasinda bir tercih yapacaklar. Onun icin secime katilim orani en dusuk secimlerden biri olacak diye dusunuyorum.
    Son düzenleme : abartin; 31-10-2021 saat: 08:09.

2. Erdoğan-Biden görüşmesi Türkiye saatiyle 12.10'da gerçekleşecek ve 20 dakika sürecek

https://t.co/4Lwey4KUix

Oldukça detaylı bir görüşme olacak

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Sayın abartin
    Son paragrafınıza özellikle katılıyorum..
    Evet seçime katılım oranını azaltacaklar..
    Hatırlayınız Cumhur başkanlığı seçimi Ekmeleddin zamanı en az katılım ile oldu..
    Bu son nesil oy kullanan kuşağı tıpkı 90 gençlerine yaptıkları gibi bazı konularda egale edip katılmasını engelleyecekler..
    Özellikle bu oyun peru ve Şili de yapılmış sonuç vermiş....
    Ergenlere gaz vermişler oy kullananmayın diye..videolar sosyal medya çalışmaları vs..
    Size diyeceğim tek şey..
    Akepe kendi içinde çatırdama var..
    Bu net..
    Bir de yanlış olana bile doğrudur gibisinden kabullenme ve biat var anlamsız..
    Dikkat ediniz son zamanlara..
    Benim özellikle kızdığım konu..
    Evet Ermenistan dan örnek vermişsiniz..
    Siz bana gerçek türk düşmanı Ermeni sevici eski feto sever bir gazateciyi neden TRT yönetim kurulu üyesi bizzat kendisi seçerek getirdi eğer bunun cevabını verirseniz..
    Net oyum akepeye
    Bak bu olayı ciddi diyorum bir açıklayın..
    Sadece bir örnek benimkisi..
    Bunları görünce de insan acaba diyor..
    Bir de bu kadına vergi vermemiştik artık buna da gidiyor..
    Ne diyelim sayenizde mi diyelim
     Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    Dediklerinize ek olarak; Su milletin yorumlarini okuyorum. Acayip sasiriyorum. Sanki su anki hukumet halkin oylari ile iktidara gelmemis..Sanki ingiliz isgal kuvvetleri�Muhalefet partileride ulkeyi kurtaracak Kuvayi Milliye Gucleridir.

Bu mevcut muhalefet tablosu ile ulkenin duze cikacagini hayal eden varsa bir sey diyemem. En son Ana muhalefet partisi HDP�in kuyruguna takilarak Irak ve Suriye tezkeresine hayir deyip vahim bir hata yapti..�Tezkereyide gectim. Son Karabag savasinda Bazi muhalefet partileri tarafini bile net ortaya koymadilar. Dogu Akdeniz, Kibris gibi ciddi ulusal meselelerde nasil bir dis politika sergileyecegini Allah bilir�..Tipki mevcut iktidarin ilk 10 yillik Bati gudumlu ver kurtul dis politikasi gibi. Kibrisi verdiler direkten dondu. Dogu bolgesini verdiler direkten dondu.
    Karabagin tamami isgal altinda iken, Dogu Anadolu bolgesinden toprak ve soy kirimi tanima talebinde bulunan Ermenistana kapilari actilar. Azerbaycani satip ihanet ettiler. Yetmedi TC nin cumhurbaskani makaminda bulunan zat Erivan�a gidp 2 milyonluk Ermenistan cumhurbaskanin ayaklarin dibine kadar gonderdiler.

Muhalefet cephesi paydaslarina bakiyorsun. Biri Dis politikada Ulkeyi icinden cikilmaz batakliklara batirmis�...Birisi 2002-2013 yillarinin sahte refah doneminin mimarlarindan ve Kemal Dervis�in ciragi�Bir digeri Feto�nun kaset operasyonu ile partinin basina oturtulmus ve partiyi temel kurucu ilkelerinden saptirmis�

Eger IYI parti bu muhalefet cephesinden ayri bir siyasi cizgide mucadele etseydi daha guclu bir konumda olabilirdi diye dusunuyorum.

Ayrica imamoglunun IBB baskanlik perfomansida iyi gitmiyor. Birde Izmir BB ninde ciddi bir borc buyumesi var. iktidar tarafi bunu secime dogru gundeme tasiyacaktir.

Son olarak sunu soyliyebilirim. Eger mevcut iktidar secime dogru ekonomiyi biraz toparlamayi basarirsa bu muhalefet tablosu karsisinda secimi o kadarda kolayca kaybetmez.

Gelecek secimde Halkin tercihi iyi ile kotu arasinda olmayacak. Cunku su anda ulkede oyle bir siyasi tablo yok malesef. Hangisi daha az kotu Hangisi daha cok kotu gibi iki secenek arasinda bir tercih yapacaklar. Onun icin secime katilim orani en dusuk secimlerden biri olacak diye dusunuyorum.
    M2101K9AG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Erdoğan-Biden görüşmesi Türkiye saatiyle 12.10'da gerçekleşecek ve 20 dakika sürecek

https://t.co/4Lwey4KUix

Oldukça detaylı bir görüşme olacak

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İlk 5 dakika good morning how are you. Son 5 dakika good by.
    aradaki 10 dakika verimli geçecektir.

Tercüman kullanıyorlar mı?
    O da alır biraz.
    Keşke bir saat olsaymış.
    Şu F-16'ları alalım paramız zayi olmasın.
    Yeni yatırımcıyım. Benim yazdığımla yatırım yapmayınız. Selamlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Market Soul Yazıyı Oku
    Tercüman kullanıyorlar mı?
    O da alır biraz.
    Keşke bir saat olsaymış.
    Şu F-16'ları alalım paramız zayi olmasın.
    Tavizimizin kabul olmasi icin bile yeni taviz vermemiz gerekiyor. Mukemmel bir yonetim , mukemmel bir dis politika.

7. 10 dakika foto çekimi,
    bidenin omzuna el atılmış fotonun servis edilmesine 1.8 orandan kasa basılır.

8. Aynısını ben yazacaktım
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    İlk 5 dakika good morning how are you. Son 5 dakika good by.
    aradaki 10 dakika verimli geçecektir.

Sayfa 263/1003 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313363763 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •