Sayfa 106/138 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 841 - 848 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. TKURU hissesinde 2 Eylül tarihinde SPK başvurusu yapılmış, SPK reddi 30 Eylül tarihinde bildirmiş.
    Demekki 3-4 haftalık bir süreç içinde olumlu-olumsuz bir karar çıkacağını tahmin ediyorum.

Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    murat dogan
    şirket üretimi 3 vardiyaya çıkaracağım
    diyor demekki ürünlere talep var
    17 ton üretim yaptım hepsini sattım diyor
    arge yapacagim diyor.
    Sonuçta şirket urettikce vergi verecek,
    işci alacak ihracat yapacak döviz girdisi
    sağlayacak cari açığa katkı yapacak belkide ilerde ikinci bir bosch fren olacak kimbilr.
    Fabrika hazır patentli ürünlerinde var.
    Tek eksik işletme sermayesi oda bedelliden gelecek
    masa sandelye şirketi degilki.
    Spk niye üretim yapacak bir şirketin önünü
    kessin .eğer öyle bir şey olursa .ben bunda
    başka şeyler ararım .o zaman spk sorgulanır.sirketker niye borsaya açılıyor
    sermaye sini güçlendirmek için
    ytd
    ben cebime giren paraya bakarım sayın yatırımcı bak dünki dediklerim oldu...patron hisseleri sattı buğün tüm hisselerimi bende verdim alanlara hayırlı olsun .. Yeni hisselerde buluşmak dileği ile allaha asmarladık .. Amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    ben cebime giren paraya bakarım sayın yatırımcı bak dünki dediklerim oldu...patron hisseleri sattı buğün tüm hisselerimi bende verdim alanlara hayırlı olsun .. Yeni hisselerde buluşmak dileği ile allaha asmarladık .. Amor
    Syn doğan patronda hissemi varki satsın satanlar A1 ve tacirler.
    Dün ve daha önce aldıklarını
    Bu gün sattılar.

4. Şirketin sektörü çok karlı ve iyi
    Eğer bedelli onaylanir şirkette
    Üretimi kaliteli yapar üç vardiyaya çıkarırsa
    Şirketin onu çok açılır.
    Ama her zaman bir risk vardır .
    Terside olabilir.
    Ytd

5. Syn amir alacağın hisseleri bilelim
    Bizi habersiz birakma.

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Murat Doğan Amor bey,

Hakkınızda hayırlısı olsun paranızı güle güle harcayın sizden ricam bende kalan hisselerimi satıp çıkmak istiyorum tavsiyeniz nedir doğru zaman nezamandır panik satışı yapmak istemiyorum ama sizin stratejinizede güveniyorum tabikide yine sizi takipte olucam iyi geceler...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by hikayemeraklısı Yazıyı Oku
    Murat Doğan Amor bey,

Hakkınızda hayırlısı olsun paranızı güle güle harcayın sizden ricam bende kalan hisselerimi satıp çıkmak istiyorum tavsiyeniz nedir doğru zaman nezamandır panik satışı yapmak istemiyorum ama sizin stratejinizede güveniyorum tabikide yine sizi takipte olucam iyi geceler...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim yatırımcı kardeşim yarın sabah hissenin taban açacağını düşünüyorum ancak akşama 17:55 te hisse toparlanmaz ise cuma günü 7,50 tl ile 8,60 arasında tepki vererek kapatacaktır. UMARIN TÜM YATIRIMCILAR KAZANIR ... SON GÜNLERDE GÖZÜME TAKILAN EPLAS VR GRUP ŞİRKETTEKİ GELİŞMELERİ TAKİP EDECEĞİM... herkese hayırlı geceler AMOR
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 15-10-2020 saat: 02:13.
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Sayın Yetkili,
    BİST'te yatırım yapan bir vatandaşım. 8.10.2020 tarihinde ARTI,BALAT,BMELK,EMNİŞ,UZERB,YAPRK hisseleri ve 14.10.2020 tarihinde BASCM,COSMO,KERVN,SELGD,BRKO 5 er adet hisse olmak üzere toplam 11 hisseye ,internetten işlem kısıtlaması getirilmişti.Bu arada benim bildiğim 11,daha da fazla olabilir.Ve bunun yanında başka tedbirlerde vardı.Üstelik 3 ay sürecek. Bu tedbirler sözde küçük yatırımcıyı korumak içinmiş.Her hissede ortalama en az 50 bin yatırımcının olduğunu varsayarsak,en az 600 bin kişinin internetten emir verememesi anlamına gelir...sabah 9 dan saat 9.55 e kadar acaba ,bu kadar yatırımcı kişiden kaç tanesi aracı kurumuna veya bankasına ulaşabilir de emir verebilir.Telefonlar kilitlenir.Hadi kilitlenmedi desek bile, bir yatımcıya 2 dakika süre versek...bir aracı kurum 30 kişiye hizmet verir.sabah açılış bölümünde...11 hissede 300-400 kişi yapar en fazla...Hani diğer yüzbinlerce ky nın hakları...Günümüz internet zamanı,telefon zamanının biteli yıllar oldu.Sözde bu uygulama biz küçük yatırımcıyı korumadığı gibi,daha zarar veriyorBu tedbirler geldikten sonra hisselerin akıbetini görebilirsiniz..Bu çağdışı tedbirin ,bir daha uygulanmamak üzere kaldırılmasını talep ediyorum.Küçük yatırmıcının BİSTten uzaklaşmasını ,altına,dolara yatırım yapmamasını ,ekonomimize can katmasını,büyük yatırımcılara yem olmamasını istiyorsanız şayet bu önerimi dikkate alırsınız.Teşekkürler,saygılarımla.
    NOT:Arkadaşlar siz de cimere yazın,spk ya yazın.hakkınızı arayın…
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 106/138 İlkİlk ... 65696104105106107108116 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •