Sayfa 107/138 İlkİlk ... 75797105106107108109117 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 849 - 856 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

SPK SUNUMU BİLE YANLIŞ YAPMIŞLAR;

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/881956

â€œİŞBU İZAHNAME HENÜZ SERMAYE PİYASASI KURULUNCA
    ONAYLANMAMIŞTIR.â€

BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    İzahname

İLK DESTEK 6,50 7,20 ARASI YTD

AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    SPK SUNUMU BİLE YANLIŞ YAPMIŞLAR;

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/881956

â��İŞBU İZAHNAME HENÜZ SERMAYE PİYASASI KURULUNCA
    ONAYLANMAMIŞTIR.â�

BALATACILAR BALATACILIK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
    İzahname

İLK DESTEK 6,50 7,20 ARASI YTD

AMOR
    Merhaba Murat Doğan Amor bey anladığım kadarıyla şirket zor zamanlardan geçtikten sonra toparlama çabalarıyla ayağa kalktı ve bölünmeden gelecek olan parayı kullanıp yatırım vs yapılacak ancak bu borsa işinde tecrübesiz kalmışlar ki sizinde söylediğiniz gibi kapta yanlışlar mevcut ellerine yüzlerinemi bulaştırdılar ben söylediklerinizden bunu anladım. SPK onayına kadar beklemekte fayda var mı siz firmanın iç dinamiklerini çözmüş biri olarak bu bölünmenin ve bölünme sonrasının fiyat değerlendirmesini yapabilirmisiniz inanın çok güveniyordum şirkete, hikayesine bir tarafım sonuna kadar sabret bekle iyi olacak diyor bir tarafımda ilk yükselmesinde sat kurtul diyor. Siz doğru zamanda çıktınız ama ben şuan çıkarsam yada hissenin ilk yukarı hareketinde çıkarsam hataya düşecekmişim gibime geliyor çıkmaza girdim doğru hamle konusunda yardımınızı bekliyorum. Son olarakta TOGG yerli aracın tedarikçisi olma ihtimali dolaşıyor ortalarda bu konudaki düşünceniz nedir acaba? İyi geceler... YTD...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. SPK .kağıt yarıya düştü niye
    Müdahale etmiyorsun
    Doğru sen cikarken müdahale edersin
    Milleti dolara faize yoneltiyirsun
    Milletin ocağına incir ağacı diktiniz
    Günde 4 defa işlem yapan aynı gün alınıp
    Satilamayan kredili işlem yapılan tek fiyat
    İşlem yapan kagida internet yasağı
    Getirerek tarihe geçtiniz
    Küçük yaririmciyi balinalara yem ettiniz.
    Böylemi koruyorsunuz .

4.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    yorumu 16/10/2020 de yapacağım ... Iyi geceler
    Murat Doğan bekliyoruz yorumunu
    Saat 12 ye kadar vaktin var .
    Yoksa sözünu tutmamış olursun
    Sözünü tutmayan adama güvenilmez

5.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Murat Doğan bekliyoruz yorumunu
    Saat 12 ye kadar vaktin var .
    Yoksa sözünu tutmamış olursun
    Sözünü tutmayan adama güvenilmez
    Selamlar kralkobra Aynen beklemediyiz Amor hocam bu günkü kapanış değerlendirmenizi ve pazartesi açılış rakamınızıda yazmanızı rica ediyorum yine bir operasyon döndü dediğiniz gibi oldu cuma akşamı bir oyun yaptılar yükselttiler ama pazartesi yine dibemi vururlar yoksa tavanamı gönderirler ky yi korkutmamak için cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Selamlar...

Alıntı Originally Posted by hikayemeraklısı Yazıyı Oku
    Selamlar kralkobra Aynen beklemediyiz Amor hocam bu günkü kapanış değerlendirmenizi ve pazartesi açılış rakamınızıda yazmanızı rica ediyorum yine bir operasyon döndü dediğiniz gibi oldu cuma akşamı bir oyun yaptılar yükselttiler ama pazartesi yine dibemi vururlar yoksa tavanamı gönderirler ky yi korkutmamak için cevabınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Selamlar...

MERHABA ; ÖNCELİKLE BUĞÜN Kİ TEP Kİ ALIMLARI İLE HİSSE PİRİMLİ KAPATTI YATIRIMCILARINA HAYIRLI OLSUN ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ;
    Hisse tepki alımlarla beraber 14,79 kadar çıkacaktır spk nın bedelli başvurusunu değerlendirme aşamasında hisse 7,50 ye kadar sarka bilir bedelli eyerki SPK CA onaylanırsa 3,50 tl ile 4 tl arasında bölünme bitmiş olur. şirketin yıl sonu bilançosu ve sipariş açıklamalarına görede hisse fiyatlanır.

https://invst.ly/shqoj

AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    MERHABA ; ÖNCELİKLE BUĞÜN Kİ TEP Kİ ALIMLARI İLE HİSSE PİRİMLİ KAPATTI YATIRIMCILARINA HAYIRLI OLSUN ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ;
    Hisse tepki alımlarla beraber 14,79 kadar çıkacaktır spk nın bedelli başvurusunu değerlendirme aşamasında hisse 7,50 ye kadar sarka bilir bedelli eyerki SPK CA onaylanırsa 3,50 tl ile 4 tl arasında bölünme bitmiş olur. şirketin yıl sonu bilançosu ve sipariş açıklamalarına görede hisse fiyatlanır.

AMOR
    Teşekkürler Murat bey bilgiler için pazartesi günü sabah nasıl açacaktır sizce hisse duraksızmı 14 lere gider yoksa yine süprizler yapabilir mi? İyi geceler...

8.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku

AMOR
    Hisse SPK onayından sonra
    15 gün Rüçhan pazarı olacak
    Rüçhan pazarı serbest fiyattan
    Açılacak dediğin gibi olursa ruchanlar
    2 ,3 TL arasindan satılacak .adam elindeki ruchanlari bu fiyattan satarmi
    Kentin ruchanlari kaç TL den
    İşlem gördü bak bakalım .
    Önemli olan burada SPK onayi
    Onay alırsa hisseyi dediğin gibi
    3 -4 TL'den boldurmezler .