Sayfa 111/138 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 881 - 888 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by murat doğan Yazıyı Oku
    ben bedellinin onaylanacağından şüpheliyim... Kendime göre gerekçelerim var ancak onaylanırsa 1 lot 1 tl hisse 7,50 tl de yinede hisseyi bölünmeden önce 5 tl kadar getirebilirler ... Amor
    o kadar çok yazmışım ki şirket in içini o kadar iyi biliyorum ki spk ne karar vereceğini de bildim amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

2. 1) 8 Ocak tarihinde şirketin normal şekilde POİP'te işlem göreceği zamanda SPK'nın 7 Ocak'ta bedelliyi sonuçlandırması tesadüf müdür? ( Hisse işlemleri 3 aydır internet emirlerine kapalı )

2) SPK olumsuz sonuçlanmış olmasına rağmen bu sonucun SPK haftalık bülteninde yazmaması normal mi?

3. Peki bundan sonra ne olacak fikri olan var mı? Amor hocam sizi tebrik ediyorum iyikide sizi dinleyip doğru zamanda inmişim trenden ama yinede bir sürü insanın umutları hala var inşallah güzel yerlere gelir hisse bundan sonrası için olan düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/898569

Aracı kurumumuz Tera Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından 13.10.2020 tarih ve 142 sayılı yazı ile Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı'na

yapılan sermaye artış başvurusu olumlu sonuçlanmamıştır.

Yatırımcılarımıza duyurulur

ALİ ÇAKIROĞLU
    YÖNETİM KURULU BAŞKANI

AMOR

6.  Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    Şirket yöneticileri önce şirketteki eksiklikleri acilen gidermeli. Raporda beyan edilen çekinceler, eksiklikler, stok konusunda sıkıntı var.
    Öncelikle bu işleri tamamlamaları hem şirket için hem de yatırımcılar için iyi olacak.

7.  Alıntı Originally Posted by herboydalan Yazıyı Oku
    1) 8 Ocak tarihinde şirketin normal şekilde POİP'te işlem göreceği zamanda SPK'nın 7 Ocak'ta bedelliyi sonuçlandırması tesadüf müdür? ( Hisse işlemleri 3 aydır internet emirlerine kapalı )

2) SPK olumsuz sonuçlanmış olmasına rağmen bu sonucun SPK haftalık bülteninde yazmaması normal mi?
    burada spk,ya küfür edemediğim için üzgünüm

8. benden sonrada allahın kulu yok forumda desadüfmü ? tabiki değil 2 ci defa bedelli başvursada tek avantajı sınırlı lotu olmssı

Sayfa 111/138 İlkİlk ... 1161101109110111112113121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •