Sayfa 113/138 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 897 - 904 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    sayın r-e-x; ben olsam almazdım hisseyi almak için ortada bir neden kalmadı... Kendinizi fazla kaptırmayın sembolik bir rakamda kalın patron satarken küçük yatırımcının alması doğru değil zamanında bu şirketin bazı yetkilileri kızını evlendirmek için oğluna araba almak için kuruşlu rakamlarda bazı yatırımcılara hisse devrettiler ... Burada anlatmak istediğim şu aslında çokta kıymetli hisse değil yani bedelliyi bile yapamadılar zaten önceden yazmıştım onay gelmeyeceğini sizide çok üzmek istemem hisseniz yinede hayırlı olsun ytd amor
    benim aldigim cok cuzzi..

hadi bakalim spek görelim ne yapiyorsun gucun ne...

Alıntı Originally Posted by r-e-x Yazıyı Oku
    speğin gücü yok artık 4,30 fiyatına kadar elindeki 705.000 lotu satacak 4,30 da kırılırsa 2,45 kadar basarlar ytd amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    https://invst.ly/ufelq

YATIRIMCIYA 16 TL DEN BERİ YAZIYORUM ALMAYIN DEDİKÇE ALIYORLAR KARDEŞİM ALMA BORSADA 550 TANE ŞİRKET VAR BULA BULA BU BATAGI MI BULDUNUZ ... YTD
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

aylık balat grafiği....ytd

6.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku

aylık balat grafiği....ytd
    sayın R-E-X.inşallah öngörünüz gerçekleşir ve kazanırsınız.bende ilk defa çok cüzi miktarda poip'te ayes'e yatırım yaptım.başarılar ve hayırlı kazançlar.saygılarımla.

Alıntı Originally Posted by Murat DOĞAN Yazıyı Oku
    https://invst.ly/ufelq

YATIRIMCIYA 16 TL DEN BERİ YAZIYORUM ALMAYIN DEDİKÇE ALIYORLAR KARDEŞİM ALMA BORSADA 550 TANE ŞİRKET VAR BULA BULA BU BATAGI MI BULDUNUZ ... YTD
    550 tane şirket var ama balata üreten yok..

[QUOTE=R-E-X;5297746]550 tane şirket var ama balata üreten yok..[/QUOTE

Buradaki atışmalardan benim de anladığım tahtada 1 den fazla grup var ve anlaşamıyorlar bir grup aldırmak isterken diğer grup sattırmak istiyor gibi! Naçizane olarak şu an alım düşünmüyorum sembolik de olsa atışmalar bitsin hele, ilk çeyrek ve hatta 2.çeyrek bilançosunu görene kadar da görece olarak daha uygun olan ormadayım. (Yazdıklarım al-sat-tut/yatırım tavsiyesi değildir.farkındalık olsun diye yazdım.)

Sayfa 113/138 İlkİlk ... 1363103111112113114115123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •