Sayfa 19/138 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 145 - 152 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    kaç lira sorabilirmiyim

sakın 30-50 arası demeyin
    Yok öyle rakamlar 1 usd bıle çok iyi rakam, tahsıslıyı başarılı bir şekilde yapar ve ciddi manada üretime geçip karlılığını arttırırsa malum artık yerli otomobilimizde olacak oradan da bır hikaye çıkarıp zamanla normal pazara geçmeyi de başarabılırse o zaman ıddalı olabılır... Ama ne kadarını yapabilir şirketi elinde bulunduranların vizyonuna bağlı yapabilirlerse hem kendileri hemde yatırımcılar kazanır... Elinde bulunduranlarda sabırla beklemeli... Tabı başka üçkağıt peşinde değillerse ama şuana kadar mal verme gıbı bır dertleri yok anladığım.. Sabah işleme açılmamasından dolayı panik yapanlar malesef sattı onlar adına uzuldum, ama bizler içinde bir şans oldu yoksa alabileceğimi sanmıyordum...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. İnşallah yönetim kurulu acele edipte toplanmaz..

hisse bu fiyatlarda iken kendileri içinde albenili olmaz

3 TL.den sonra haber gelirse süper olur.
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

3.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Yok öyle rakamlar 1 usd bıle çok iyi rakam, tahsıslıyı başarılı bir şekilde yapar ve ciddi manada üretime geçip karlılığını arttırırsa malum artık yerli otomobilimizde olacak oradan da bır hikaye çıkarıp zamanla normal pazara geçmeyi de başarabılırse o zaman ıddalı olabılır... Ama ne kadarını yapabilir şirketi elinde bulunduranların vizyonuna bağlı yapabilirlerse hem kendileri hemde yatırımcılar kazanır... Elinde bulunduranlarda sabırla beklemeli... Tabı başka üçkağıt peşinde değillerse ama şuana kadar mal verme gıbı bır dertleri yok anladığım.. Sabah işleme açılmamasından dolayı panik yapanlar malesef sattı onlar adına uzuldum, ama bizler içinde bir şans oldu yoksa alabileceğimi sanmıyordum...

Çok doğru elinize sağlık
    Ben her gün bir miktar alıma yazıyorum
    çok alamadım henüz ama diğer hisselerimi sattıkça bunu azar azar biriktiriyorum.

Bana göre önemli olan spk nın tahsisliye onay vermesidir
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

4. Tahsıslıden bır sorun çıkacağını sanmıyorum yeterkı samımı olsunlar, neticede şirketlerini kurtarmaya çalışıyorlar, normal bedellı arttırım olsa olmaz derdım batık şirket için milletten paramı isteyeceksiniz derlerdi kaldıkı bu şirkete kimse bedellı parası falanda vermez sadece kendileri ve ortakları verebılır.. 9.2 milyon senedı var toplamda isterse uzayada goturur ama samımı olup adam gıbı işlerini yapsalar fiyatta zamanla çıksa kimsenin canını yakmasalar daha güzel olur..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

5. Bugün öğle saatlerinde bfren ve Fmizp nun piyasa değerleri 800 er milyon TL idi.
    DİRİLİŞ BALAT in piyasa değeri ise 1.03 üzerinden sadece ve sadece 12.5 milyon TL.
    Hayallerimizin de bir sınırı var sonuçta
    Egeen yazmiyorum bile onun piyasa değeri de yaklaşık 2 milyar TL..

6.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Bugün öğle saatlerinde bfren ve Fmizp nun piyasa değerleri 800 er milyon TL idi.
    DİRİLİŞ BALAT in piyasa değeri ise 1.03 üzerinden sadece ve sadece 12.5 milyon TL.
    Hayallerimizin de bir sınırı var sonuçta
    Hatip aga çılgın hayallerin var o zaman Çukurovanın agası olursun işte ozman yamanların demir dize gelır . Benım merakım ve bır o kadar da guzel olan bu senedı neden bist yukselenler listesinde goremıyoruz, goremedığımiz için buralar sakın... Birçok kimsenin varlığından bile haberi yok..

7. Amor Ağam Bizim menkul deki lotlar iş ve gedik e aktarılmış.Ali Cakiroglu nun satmış olduğu mallar nedense toplu olarak sadece bu 2 kuruma geçmiş :-))
    Bir Ali Dayı vakası daha :-))
    Acaba bu Ali Dayı bu paraları bir gecede mi yedi?
    Frigo cu Tatar Ramazan geldi aklıma .Ali Dayı Ali Dayı bir gecede yedin tarlayı diyordu.

8.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hatip aga çılgın hayallerin var o zaman Çukurovanın agası olursun işte ozman yamanların demir dize gelır . Benım merakım ve bır o kadar da guzel olan bu senedı neden bist yukselenler listesinde goremıyoruz, goremedığımiz için buralar sakın... Birçok kimsenin varlığından bile haberi yok..
    Hatip Ağa çılgınlık lari sever .Yeşil de hayallerimiz gerçek oldu ,Frigo da hayallerimiz gerçek oldu.Allah in izniyle balat ta da gerçek olacaktır.Ama sabır 2-3 yılda inşallah hayallerimiz gerçek olacaktır.

Sayfa 19/138 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •