Sayfa 21/138 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 161 - 168 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Acaba diyorum

Tahsisli gerçekleşse üstüne birde yerli otoya balata temini için anlaşma gelse değme keyfine

yerli otoya balatayı kim verecek

gidip bfren den alamazlar o yabancı
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

2. havalar düzelsin baraj yolunda bi acılı üstüne çayımızıda içeriz inşallah

3. Arkadaşlar bu senetlerin nereye gideceğini kimse bılemez genelde bu şekilde kullerınden doğan şirketler borsada tarih yazarlar... her iki yonede, kazanç ne kadar buyuk olacaksa kayıpta o kadar buyuk olur..şirket bir yola çıkmış yapabilirlerse guzel yerlere gider ama tersi durumda kimse bır lot satamaz.. O yuzden fazla abanmadan ya herro ya merro demeden bizi sıkıntıya sokmayacak bır mıktarla beklemek en ıyısı, ben aldım on bin lot koydum kenara bir ıkı yıl bakmam eğer tutarsa çok guzel yere götürür olmazsada en kotu 30, 40 kurustan şirket sahibine devrederim... Mesele kendimizi sıkıntıya sokmayacak mıktarla senedı taşımak... Herşeyin terse donmesi şirketin bır haberine bakar, ama şuan için herşey olumlu yonde inşallah öyle devam eder... İyi tatiller..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Açığa satış yok
    Kredili işlem yok
    Gün içi düştü çıktı yok

Ancak dediğiniz gibi firma sahipleri çaba gösteriyorsa yatırım yapmaya değer
    (ki;koskoca yeni fabrika kurulmuş çocuk işi değil)

Bunuda zaman gösterecek

5. Gözükara Amor ,Mert trem,Tekin çetin,besonderes,meho ,kwon3 ve diğer 2-3 arkadaş sizleri unutmayacagim.DİRİLİS BALAT cok yuksek fiyatlara ulaşınca tarih bizi yazacak.Maden avcilari bunlar diyecekler.Bundan sonra elinde balat olmayanlar düşünsün.Bizler düşük maliyetle mal sahibi olduk.Hedeflerimiz resmen uzay.YAkitimiz olan sabırla inşallah çok yüksek rakamlara ulasacagiz.
    Darağacında da olsak son sözümüz DİRİLİŞ BALAT.

6. Ağalar ilk ve en önemli hikayemiz fabrikanın faaliyete geçiyor olmasıdır.Ardindan da tahsisli sermaye arttirimi ve oranıdır.Bunlar Allah'ın izniyle bir gerceklessin ardından bol bol hayaller kuracağız.Surec uzun .Yeşil ve Frigo yu tekrar yaşıyorum.Bunlarda lotum az idi ama bu defa balatin riskine göre çok iyi bir miktarda lot aldım.Burada 10 bin lotu olanin bile parası 2-3 yılda 100-150 bin tl olabilir.Bu potansiyel Balat ta mevcut.

7. Metin metin tekin cetinsin değil mi komşu köyden?
    Ağalar kısa ve orta vadede sip ten tek fiyattan çıkış i aklımıza getirmeyelim.Bu uzun bir süreç .Zaten de karlılık ve büyüme gelsin varsın biz sip te olalım.Mesela yibitas çok karlı olduğu dönemde çok verimli biçimde temettü ödemesi yaptı.Bir de sürekli işlemde açığa satış ,brüt takas gibi sebeplerle spekler çok profesyonel ky silkeliyorlar .Tek fiyatta bu çok zor olmakta .Bu yüzden ben tek fiyatın ky yi koruduğuna inanıyorum.

8. Hatİp aga senın maliyet çok düşüktür bız geç farkına vardık, en önemli nedenide bist yukselenler listesinde gorulmemesı şuan bıle çoğu kısı bu senedın farkında değil.. Memsa nasıl az biraz da ondan aldım ben veya bildiğin başka maden varmı... Şermin sana uçurur haberleri ...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 21/138 İlkİlk ... 1119202122233171121 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •