Sayfa 31/138 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 241 - 248 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1. Hatip aga bende forex mobil ile bilğisayarda kullandığım forex var. birbirine bağlı biri açıldığında diğeri kapanıyor. Dışarıda isem DF ile DFE forex mobilden göremiyorum.

2. Hatip ağa ben küçük yatırımcıyım kısacası

3.  Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Hatip ağa, önceden hissesi olanların maliyeti çok yüksektir. benim ve sizlerin aldığı lotlar olaylardan haberi olmayan düşerse tekrar alırIm kar ederim diyenlerindir büyük bir ihtimalle, Amor beyin burada yazdığı hisse kısa sürede 1 $ seviyesine geleceğine inanıyorum. bu arada satanlar ertesi gün alamayacaklar gibi, bir haber imalata başladık diye kapa haber düşer ise ayrıca bu şekilde bu şekilde gider ise 24 ocakta 6 TL Y.T.D.
     Alıntı Originally Posted by metinmetin Yazıyı Oku
    Hatip ağa ben küçük yatırımcıyım kısacası
    İnşallah yüksek rakamları görürüz Ağam.Hepimiz ky yiz.İnsallah nasibimizde varsa güzel günler görürüz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,379
    günaydın balatçılar balatalara sıkı yüklenin
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

Herkese günaydın arkadaşlar 2019 yılının son seansında balat bence tavan açarak 1,24 le yılı tamamlayacaktır... şimdideden tüm yatırımcılara hayırlı olsun murat doğan - amor
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    günaydın balatçılar balatalara sıkı yüklenin
    Günaydın Ağam.Yonetimde o aldı bu sattı beni ilgilendirmez.
    Hikaye sermaye sini yemiş bir BALAT in yeniden değerleme,YENİ FABRİKA açılışı ve tahsisli sermaye artırımı gibi hikayeler barındırması ve ayrıca da 13 milyon TL piyasa değerinde bir yan parça sanayii hissesi olmasıdır.

Komşu in...ting sitesinde birçok kişi "Elinize verecekler " diyorlar 3 gündür.Ulan kaç gündür millet daha "Eline alamadı ki " daha ,yirtiniyor tavandan mal almak için.Sanki tavana alış yazınca hemen mal alinabiliyormus gibi.
    İ
    Ben dahil kimseyi dinlemeyin herkesin kararı kendine .Kar ederseniz de kendiniz ediyorsunuz ,zarar ederseniz de kendiniz ediyorsunuz .Kar ederken kimseye "Ağam sayende kazandik" demeyin,zarar ederken de kimseye "Allah belanı versin "demeyin.Burasi borsa kim kime korsan derler.Herkesin önceliği kendi menfaatleri dir.Agam , Paşam,Üstadım ,Hocam,Reisim zirvaliklarini bırakın.

Son sözlerim bunlardır.2 TL üzerine atmadikca Balat topigine bir daha yazmayacagim.İnerse de cikarsa da Mesuliyet kabul etmem.

Tavanda 350.000 alış var gelen satış 32.494 lot hayırlı olsun amor

Alıntı Originally Posted by hatip ağa Yazıyı Oku
    günaydın ağam.yonetimde o aldı bu sattı beni ilgilendirmez.
    Hikaye sermaye sini yemiş bir balat in yeniden değerleme,yeni fabrika açılışı ve tahsisli sermaye artırımı gibi hikayeler barındırması ve ayrıca da 13 milyon tl piyasa değerinde bir yan parça sanayii hissesi olmasıdır.

Komşu in...ting sitesinde birçok kişi "elinize verecekler " diyorlar 3 gündür.ulan kaç gündür millet daha "eline alamadı ki " daha ,yirtiniyor tavandan mal almak için.sanki tavana alış yazınca hemen mal alinabiliyormus gibi.
    I
    ben dahil kimseyi dinlemeyin herkesin kararı kendine .kar ederseniz de kendiniz ediyorsunuz ,zarar ederseniz de kendiniz ediyorsunuz .kar ederken kimseye "ağam sayende kazandik" demeyin,zarar ederken de kimseye "allah belanı versin "demeyin.burasi borsa kim kime korsan derler.herkesin önceliği kendi menfaatleri dir.agam , paşam,üstadım ,hocam,reisim zirvaliklarini bırakın.

Son sözlerim bunlardır.2 tl üzerine atmadikca balat topigine bir daha yazmayacagim.inerse de cikarsa da mesuliyet kabul etmem.
    hatip aga sadece 2 tl mi aga hayallerin çok küçük 20 tl de aga sabır BİRAZ , bizim tavuk daha ne haberler yumurtlayacak sabır hedef 1 gab boşluğu selamlar amor
    Son düzenleme : Murat DOĞAN; 31-12-2019 saat: 09:50. Sebep: İMLA

Sayfa 31/138 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •